Europa

Icebreaker nowym klientem Neuron Agencji PR

Do grona klientów Neuron Agencji Public Relations dołączył Icebreaker – nowozelandzki producent wysokiej klasy, ekologicznej odzieży z naturalnej wełny merynosów. Agencja będzie odpowiadać za dostarczanie mediom informacji korporacyjnych i produktowych. Ponadto Neuron poprowadzi showroom dla stylistów oraz będzie dysponować próbkami produktów dla mediów.

Icrebreaker działa na rynku od 1995 roku. W swojej filozofii firma uznaje, że najważniejsza jest zgoda z naturą, udowodniając, że nawet najlepsze rozwiązania syntetyczne nie są w stanie zastąpić jakości i komfortu produktów w całości opartych na naturalnej wełnie merynosów.

O merynosach

Merynosy to górskie owce pochodzenia hiszpańskiego. Dziś ich największe hodowle działają w Nowej Zelandii i Australii. Icebreaker czerpie z dobrodziejstw żyjących w wyjątkowo trudnych warunkach atmosferycznych merynosów nowozelandzkich. Ich wełna pozwala na utrzymanie ciepła w czasie bardzo mroźnych zim i nieprzegrzewania ciała podczas ekspozycji na najgorętsze promienie słoneczne.

Informacja o Neuron Agencji PR

Neuron to warszawska agencja specjalizująca się w doradztwie strategicznym i prowadzeniu projektów komunikacyjnych. Do stałych klientów firmy należą m. in. Acronis, home.pl, Netia, Monster Worldwide Polska i Politechnika Warszawska. . Agencja została założona przez Lidię Marcinkowską i Marka Wróbla w 2001 roku, jest członkiem Związku Firm Public Relations i zatrudnia 13 osób. www.neuron.pl

http://media.neuron.pl/pr/165251/icebreaker-nowym-klientem-neuron-agencji-pr

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy