Europa Rankingi

Strona internetowa NNC teraz w wersji międzynarodowej

Do chwili obecnej strona internetowa Nordic Network Center dostępna była tylko w języku angielskim, duńskim i niemieckim. Jednak już teraz na stronie odnajdą się w sposób komfortowy przedsiębiorcy z całego świata.

W sumie strona jest teraz dostępna w 10 językach: niemieckim, angielskim, duńskim, szwedzkim, francuskim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim, polskim i holenderskim. W planach są następne cztery języki – między innymi japoński i turecki. Ralph Böttcher i Thorsten Manewald – Dyrektorzy Zarządzający NNC – są jednak jeszcze powściągliwi z tłumaczeniem na te języki: „Bardzo szybko może dość do nieporozumień, ponieważ chodzi o całkowicie inne kręgi kulturowe, z innymi wartościami i obyczajami! Dlatego na razie jesteśmy ostrożni i nie chcemy ryzykować. W przyszłości chcemy jednak zaoferować stronę internetową we wszystkich językach, w których tu, w Nordic Network Center, udzielamy porad.“

Nordic Network Center zapewnia opiekę zagranicznym przedsiębiorstwom podczas ich wejścia na rynek w Niemczech. Otrzymują one usługę, która umożliwi im załatwienia w ich ojczystym języku i tylko w ciągu jednego dnia wszystkiego, co jest niezbędne aby założyć firmę – tak zwaną „One -Date-Establishment“.

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=2079237355

Similar Posts