Dopłaty Wiadomości Branżowe

Komunikat Grupy Ergo Hestia

Zarząd Grupy Ergo Hestia informuje o złożeniu przez Panią Annę Włodarczyk-Moczkowską rezygnacji ze stanowiska Wiceprezesa Zarządu MTU Mojego Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

Pani Anna Włodarczyk-Moczkowska związana jest z Grupą Ergo Hestia niemal od początku swojej kariery zawodowej w sektorze ubezpieczeń; w ramach Grupy podejmowała wyzwania w wielu przedsięwzięciach biznesowych.

Po trzynastu latach pracy w Trójmieście, Pani Anna Włodarczyk-Moczkowska zdecydowała się powrócić do Warszawy z powodów osobistych. Zarząd Grupy Ergo Hestia życzy Pani Annie Włodarczyk-Moczkowskiej powodzenia w realizacji dalszych planów życiowych i zawodowych.

Zarząd Grupy Ergo Hestia.

***

Informacje o Grupie Ergo Hestia

Tworzą ją trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia SA, STU na Życie Ergo Hestia SA oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu.

Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. Co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania.

Głównym akcjonariuszem Grupy Ergo Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy Ergo Versicherungsgruppe, należący do największego globalnego reasekuratora, Munich Re.

Similar Posts