Europa

5 nowych kanałów płatniczych z prowizją 0% na 5 urodziny Platnosci

Z okazji 5 lat obecności na rynku, lider wśród dostawców płatności elektronicznych dla wszystkich podmiotów e-commerce działających w Polsce, prezentuje specjalną promocję urodzinową – „5 nowych kanałów płatności z prowizją 0%”.

W ramach promocji „5 nowych kanałów płatności z prowizją 0%”, przez 3 miesiące Klienci wykorzystujący w swojej działalności biznesowej usługi Platnosci, będą mogli korzystać z nowych bezprowizyjnych kanałów 5 banków: Eurobanku, MeritumBanku, InvestBanku, Getin Banku oraz Banku Pocztowego. Od 18 maja każdy Merchant Platnosci może zaimplementować wymienione kanały i udostępnić darmowe płatności w ramach e-przelewów w serwisie Użytkownika. Promocja potrwa do 18 sierpnia 2010 roku. Szczegóły dotyczące promocji oraz regulamin dostępne są na urodzinowej stronie www.internetoweplatnosci.pl.

Mamy nadzieję, że dzięki udostępnieniu 5 nowych darmowych kanałów płatności z okazji okrągłych urodzin serwisu, jeszcze większa liczba Klientów przekona się do skorzystania z kompleksowej obsługi płatności online. Niezmiennie bowiem od 5 lat przy tworzeniu oferty bierzemy pod uwagę oczekiwania obecnych, a także potencjalnych Klientów, aby nasze produkty idealnie odpowiadały ich potrzebom, a jednocześnie były przyjazne i wygodne – mówi Maciej Szmigiel, Manager Platnosci. W poznawaniu oczekiwań Klientów niezwykle ważne okazują się prowadzone przez nas badania rynków zagranicznych, a także śledzenie nowinek i trendów technologicznych znajdujących aprobatę użytkowników spoza Polski i Europy – dodaje Szmigiel.

System Platnosci rozpoczął swoją działalność w maju 2005 roku. Pierwszy rok obecności na rynku przyniósł firmie ponad 350 tys. transakcji i zakończył się obrotami w wysokości 23,5 mln PLN. Obecnie serwis generuje obroty rzędu ponad miliarda złotych rocznie (dane za rok 2009), obsługując nawet do 50 tys. transakcji dziennie. Z jego usług korzysta ponad 2 miliony Klientów i blisko 5 tys. podmiotów internetowych, co daje Platnosci ponad 42 proc. udział w obsłudze badanych sklepów internetowych (Raport Internet Standard, e-commerce 2009).

Platnosci

Wchodząca w skład Grupy Allegro PayU S.A. to firma powstała w listopadzie 2006 r. celem przejęcia obsługi systemów płatności internetowych wydzielonych z PAYBACK Sp. z o.o. Spółka zajmuje się integracją istniejących i tworzeniem nowych usług w zakresie płatności online oraz dostarczaniem narzędzi ułatwiających działalność handlową w Internecie. Łączy innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo i niezawodność technologiczną oferując skuteczne wsparcie dla eBiznesu.

Od 15. czerwca 2007 roku PayU S.A. działa w oparciu o status Agenta Rozliczeniowego uzyskany za zgodą Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Umożliwia to spółce prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń w rozumieniu Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., Nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Działalność Spółki nadzorowana jest przez Prezesa NBP.

PayU S.A. jest operatorem serwisu Platnosci.pl – lidera na rynku dostawców płatności elektronicznych. Jego usługi kierowane są do wszystkich podmiotów e-commerce działających w Polsce. Dzięki unikalnym rozwiązaniom technologicznym pozwalają na bezpieczną, szybką i wygodną płatność online za towary i usługi dostępne w Internecie, a co za tym idzie przekładają się na postrzeganie wizerunku miejsca w którym dokonuje się zapłaty, jako przyjaznego i dającego komfort zakupów.

PayU S.A. jest operatorem finansowym usługi Płacę z Allegro, dzięki której możliwe jest dopisywanie opłat za niektóre usługi internetowe do rachunku Użytkownika Allegro, oraz szybkie, bezpieczne i bezpłatne dokonywanie i odbieranie płatności za zakupy w tym serwisie.

http://media.allegro.pl/pr/162321/5-nowych-kanalow-platniczych-z-prowizja-0-na-5-urodziny-platnosci

Similar Posts