Europa

PKO BP promuje swoją ofertę na nośnikach Cityboard Media

W kwietniu na nośnikach Cityboard Media trwa kampania promująca nową ofertę PKO BP. Twarzą kampanii jest Szymon Majewski. Wprowadzenie do oferty PKO BP nowych produktów

W kwietniu na nośnikach Cityboard Media trwa kampania promująca nową ofertę PKO BP. Twarzą kampanii jest Szymon Majewski.

Wprowadzenie do oferty PKO BP nowych produktów zostało poprzedzone dokładną analizą rynku. Badanie wykazało, że najczęściej wskazywanym elementem branym pod uwagę przy wyborze konta była opłata za prowadzenie rachunku oraz sieć bezpłatnych bankomatów. Na kolejnych pozycjach znalazły się m.in. opłaty za przelewy oraz za korzystanie z bankowości elektronicznej. Na tej podstawie powstała propozycja pięciu nowych kont przeznaczonych dla osób z różnych grup wiekowych.

Kampania promocyjna objęła telewizję, prasę, Internet i nośniki reklamy zewnętrznej. Na nośnikach Cityboard Media kampanię zaplanowano z wykorzystaniem ekoplakatu, przyjaznego środowisku w pełni przetwarzalnego podłoża do druku. Promocja realizowana jest na formacie 6×3 i ma zasięg ogólnopolski.

***
Cityboard Media działa na polskim rynku wielkoformatowej reklamy zewnętrznej od 1996 roku i przez cały okres swojego istnienia konsekwentnie utrzymuje pozycję lidera i prekursora. Posiada sieć ekskluzywnych nośników reklamowych o ogólnopolskim zasięgu. Wykorzystuje zaawansowane badania outdooru oraz narzędzia do planowania i pomiarów efektywności kampanii. Jest założycielem Instytutu Cityboard Media, będącego nowoczesną platformą wymiany wiedzy i doświadczeń praktyków reklamy ze środowiskiem naukowym. Firma wielokrotnie doceniana i nagradzana przez klientów i środowisko branżowe. Laureatka pierwszych miejsc w rankingach magazynów MiMP, 4biz, Impact, m. in. czterokrotnie zajęła I miejsce w ogólnej ocenie Klientów w corocznym rankingu biur reklamy outdoorowej opracowywanym przez magazyn Media&Marketing Polska. Dwukrotnie zdobyła nagrodę Impactor w kategorii Najbardziej Podziwiana Firma Out Of Home Roku 2008 i 2002. Nagrodzona statuetką Business Superbrand w 2008r. Wprowadza na polski rynek outdoorowy proekologiczne innowacje dbając o rozwój firmy i branży w tym kierunku.

Z: http://www.pressoffice.pl/finanse,t631628991?more=1475305626

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy