Wiadomości Branżowe

Rossmann wśród najlepszych najemców w środkowej Europie

Dynamiczny rozwój Rossmanna jest doceniany przez ekspertów. W ostatnim czasie firma otrzymała dwa cenne wyróżnienia. CEE Retail Awards to najbardziej prestiżowy konkurs w Europie środkowo-wschodniej związany z detalicznym rynkiem nieruchomości, jednocześnie będący jednym z najbardziej prestiżowych w całej Europie. Skupia największych specjalistów z branży deweloperskiej. W

Dynamiczny rozwój Rossmanna jest doceniany przez ekspertów. W ostatnim czasie firma otrzymała dwa cenne wyróżnienia.

CEE Retail Awards to najbardziej prestiżowy konkurs w Europie środkowo-wschodniej związany z detalicznym rynkiem nieruchomości, jednocześnie będący jednym z najbardziej prestiżowych w całej Europie. Skupia największych specjalistów z branży deweloperskiej. W tym wyjątkowym towarzystwie znalazł się również Rossmann. Firma otrzymała statuetkę w kategorii najemcy powyżej 100 metrów kwadratowych, za osiągnięcia w 2013 roku. Podczas uroczystej gali prelegenci zwracali bardzo istotną uwagę na rosnące znaczenie komercyjnego rynku nieruchomości handlowych, a także pokrewnych branż w środkowej części Europy.

Podczas zimowej edycji Shopping Center Forum jury ogłosiło zwycięzców w konkursie SCF 2014 Retailers Awards. To była druga edycja, w której statuetki dostali najlepsi najemcy centrów handlowych. Do rywalizacji przystąpiło kilkadziesiąt firm, które walczyły o tytuł najlepszych w 23 kategoriach. W kategorii najemcy roku zwyciężył Rossmann, wyprzedzając Super-Pharm, Hebe i Ziaję.

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy