Dopłaty Wiadomości Branżowe

WARTA da tablet za zdjęcie z wakacji

Nowoczesny tablet i inne ciekawe nagrody mogą otrzymać klienci WARTY, którzy do końca sezonu wakacyjnego kupią ubezpieczenie turystyczne WARTA Travel. Teraz to jeszcze łatwiejsze, bo towarzystwo rozbudowało ofertę sprzedaży on-line o

Nowoczesny tablet i inne ciekawe nagrody mogą otrzymać klienci WARTY, którzy do końca sezonu wakacyjnego kupią ubezpieczenie turystyczne WARTA Travel. Teraz to jeszcze łatwiejsze, bo towarzystwo rozbudowało ofertę sprzedaży on-line o nowe pakiety. Nowością jest na przykład samodzielne ubezpieczenie na wypadek odwołania imprezy lub anulowania biletu.

WARTA przygotowała konkurs „Podróż WARTA zobaczenia” w którym najciekawsze zdjęcia zostaną uhonorowane przydatnymi w podróży wartościowymi nagrodami np. tabletem Samsung Galaxy TAB czy wodoodpornym aparatem fotograficznym FUJI HP30. Dodatkowo najlepsze zdjęcie, zostanie opublikowane na stronie www.wartadirect.pl. Konkurs potrwa do końca września 2012 r.

– Jednym warunkiem uczestnictwa jest zakup ubezpieczenia turystycznego WARTA TRAVEL – mówi Maciej Stankiewicz, menedżer produktu w WARCIE.

Teraz wybór dopasowanego do potrzeb klienta ubezpieczenia jest jeszcze łatwiejszy, bo oferta jest dostępna nie tylko u agentów towarzystwa, ale też w rozbudowanym w ostatnim czasie serwisie sprzedaży on-line.

– Dodaliśmy możliwość ubezpieczenia się on-line wyjeżdżającym na wypoczynek w kraju. W ofercie ubezpieczenia na wyjazd zagraniczny wprowadziliśmy nowe wersje pakietów skierowane do osób, które na wakacjach chcą po prostu poleżeć na plaży, dla miłośników sportów oraz dla wyjeżdżających do pracy – wylicza Maciej Stankiewicz.

Nowością jest też samodzielne ubezpieczenie na wypadek odwołania uczestnictwa w imprezie turystycznej lub anulowania biletu, zarówno w podróży krajowej jak i zagranicznej. Umowa przewiduje zwrot poniesionych przez klienta wydatków, a nie zrefundowanych przez organizatora czy przewoźnika.

– Takie ubezpieczenie zadziała w przypadku poważnych zdarzeń z powodu których musimy zrezygnować z wykupionego wypoczynku, wcześniej z niego wrócić lub oddać bilety lotnicze czy kolejowe – tłumaczy Maciej Stankiewicz.

Chodzi tu przede wszystkim o nieszczęśliwy wypadek czy nagłe zachorowanie samego ubezpieczonego, ale też sytuacje w których ze względu na śmierć lub chorobę osoby bliskiej wymagającej obecności i stałej opieki trzeba zmienić plany wakacyjne.

A to już wiesz?  Zbliżeniowo czyli nowocześnie – trzecia część raportu MasterCard „Polak a nowoczesne technologie płatnicze”

– Stosujemy szeroki zakres definicji osoby bliskiej, bo jest to każdy członek najbliższej rodziny Ubezpieczonego, czyli  małżonek/konkubent, dziecko, rodzic, rodzeństwo – podkreśla Maciej Stankiewicz.

Takie ubezpieczenie zadziała też w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych tj. powódź czy huragan, które uniemożliwiają pobyt lub odbycie podróży lub w miejscu stałego zamieszkania miały miejsce np. pożar czy włamanie.

Cena ubezpieczenia zależy głównie od wydatków poniesionych na zakup wycieczki czy biletu. Na przykład przy cenie wycieczki na poziomie 2 tys. zł koszt takiego ubezpieczenia wyniesie 50zł, a przy cenie biletu w wysokości 1 tys. zł – 35zł.

 

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu na www.wartadirect.p

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy