Wiadomości Branżowe

Tydzień z frankiem w Admiral Markets

Polski oddział Admiral Markets AS organizuje „Tydzień z frankiem szwajcarskim”. Od 24 do 28 lutego analitycy będą codziennie omawiać sytuację na CHF, a Marcin Kiepas, Dyrektor Działu Analiz, przeprowadzi specjalne szkolenie. Dodatkowo, analitycy odpowiedzą na indywidualne pytania inwestorów oraz przygotują przegląd wideo par walutowych z frankiem.

Projekt jest otwarty, a zarówno dostęp do analiz oraz komentarzy, jak i udział w środowym szkoleniu prowadzonym przez Marcina Kiepasa jest bezpłatny. – Frank to jedna z podstawowych walut świata. W każdym tygodniu na kurs tej waluty wpływa szereg czynników makroekonomicznych oraz podążające za nimi nastroje inwestorów. Chcemy przybliżyć inwestorom ten obszar, podkreślając na co zwracać uwagę przy analizach i inwestycjach w pary z frankiem – mówi Marcin Kiepas, Dyrektor Działu Analiz polskiego oddziału Admiral Markets AS.

Od 24 do 28 lutego 2014 r. analitycy Admiral Markets będą przygotowywać analizy, komentarze i prognozy ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji na franku szwajcarskim. Przez te 5 dni każdy chętny będzie mógł także indywidualnie zadać pytanie o CHF analitykom AM. Analitycy odpowiedzą na wszystkie pytania mailowo, a najciekawsze opublikują na swoim blogu. Pod koniec tygodnia przygotują także przegląd wideo par walutowych z frankiem. 

Więcej szczegółów na http://www.admiralmarkets.pl/company_news/tydzien-z-frankiem-szwajcarskim

 

 

Admiral Markets AS jako licencjonowana firma inwestycyjna oferuje najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania dla inwestorów rynku Forex, CFD i Futures. Obecna w Polsce od 2009 roku firma wchodzi w skład Admiral Markets Group, funkcjonującej w 35 krajach świata.

Admiral Markets AS oferuje dostęp do rynków za pomocą najpopularniejszej platformy transakcyjnej – MetaTrader 4, w pełni dostosowanej zarówno do komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Firma, jako jedna z nielicznych udostępnia także platformę MetaTrader 5.

Bezpośrednie podejście do potrzeb klientów, stałe wprowadzanie innowacji produktowych i usługowych dzięki zespołowi R&D, bogata oferta szkoleń i seminariów oraz rozbudowany Dział Analiz wyróżniają Admiral Markets AS na rynku usług brokerskich w Polsce.

Zespół analityczny Admiral Markets Group liczy 27 analityków, przygotowujących komentarze rynkowe w kilkudziesięciu krajach. Biuro Analiz Admiral Markets AS Oddział w Polsce przygotowuje komentarze dzienne, tygodniowe oraz specjalne, dotyczące najważniejszych i najciekawszych spośród bieżących wydarzeń makroekonomicznych.

Admiral Markets AS, jako pierwsza firma w Polsce, zastosowała mniejsze jednostki transakcyjne, umożliwiając klientom handel relatywnie małymi kwotami.

Admiral Markets AS posiada licencję firmy inwestycyjnej uprawniającą do świadczenia usług inwestycyjnych i brokerskich we wszystkich 27 krajach Unii Europejskiej i 3 krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (zgodnie z dyrektywą MiFID, ang. Markets in Financial Instruments Directive). Firma jest nadzorowana przez Estońską Komisję Nadzoru Finansowego (EFSA, ang. Estonian Financial Services Authority). Admiral Markets jest członkiem Estońskiego Funduszu Gwarancyjnego, dającego klientom detalicznym dodatkowe zabezpieczenie finansowe.

Źródło Admiral Markets. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy