Dopłaty

[m]spark INNOVATION ACADEMY na czas pandemii dostępna na Facebooku

Data publikacji: 2020-05-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: [m]spark INNOVATION ACADEMY na czas pandemii dostępna na Facebooku
Kategoria: BIZNES, Firma

7 maja odbędzie się otwarte szkolenie w ramach GroupM [m]spark INNOVATION ACADEMY. Będą w nim mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani, którzy wejdą na fanpage [m]spark na Facebooku. Na czas pandemii program szkoleniowy otwiera się dla szerszej publiczności.

[m]spark INNOVATION ACADEMY na czas pandemii dostępna na Facebooku BIZNES, Firma - 7 maja odbędzie się otwarte szkolenie w ramach GroupM [m]spark INNOVATION ACADEMY. Będą w nim mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani, którzy wejdą na fanpage [m]spark na Facebooku. Na czas pandemii program szkoleniowy otwiera się dla szerszej publiczności.

7 maja odbędzie się otwarte szkolenie w ramach GroupM [m]spark INNOVATION ACADEMY. Będą w nim mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani, którzy wejdą na fanpage [m]spark na Facebooku. Na czas pandemii program szkoleniowy dla mediowców i pasjonatów marketingu otwiera się dla szerszej publiczności.   

[m]spark INNOVATION ACADEMY to unikatowy na polskim rynku cykl szkoleń i warsztatów prowadzonych przez ekspertów z obszarów Adtech i Martech, skierowany w pierwszej edycji głównie do pracowników GroupM. Projektem kierują Tomasz Szulkowski, COO [m]spark i Michał Bielecki [m]spark Project Manager GroupM, którzy układali także program akademii. Swoją wiedzą w ramach INNVATION ACADEMY podzielili się już m.in. Tomasz Piątkowski, Chief Digital Officer GroupM,  Marcin Zaremba, Head of Product w DobryMechanik.pl, Bartłomiej Pucek, Country Digital Manager IKEA, Marcin Woźniak, Managing Partner KnowledgeHub. Dwóch ostatnich prelegentów można również oglądać w udostępnionym na fanpage’u [m]spark video. 

–  W czasie pandemii wiele branż przechodzi przyspieszoną transformację, więc i dotychczasowy model planowania komunikacji często trzeba mocno dostosować. W [m]spark INNOVATION ACADEMY staramy się przybliżyć technologie i rozwiązania nabierające właśnie rozpędu – od computer vision, przez sieci neuronowe, geoanalitykę czy profesjonalny e-sport – podkreśla Jarosław Pająk, szef projektu [m]spark w GroupM.

W najbliższy czwartek 7 maja o godz. 15.00 organizatorzy [m]spark INNOVATION ACADEMY zapraszają na fanpage [m]spark (https://www.facebook.com/mSparkPL), gdzie, w ramach interaktywnego live streamingu, odbędzie się kolejne z cyklu szkoleń. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie gamingu,
a poprowadzą je Paweł Kowalczyk, Head of Esport Ringier Axel Springer Polska, Szymon Kubiak, Chief Growth Officer Instreamly.  W programie m.in.:

czym różni się gaming od e-sportu,  
aktualne trendy lokalne i globalne,
najpopularniejsze gry i gracze,  
topowe imprezy i platformy gamingowe,
innowacyjne formaty reklamowe,
wirtualny spacer po profesjonalnym centrum treningowym dla e-sportowców – European Performance Center.

 

W kolejnych spotkaniach [m]spark INNOVATION ACADEMY pojawią się m.in. tematy technologii dla
e-retail i e-commerce, marketing automation, geoanalityka, anti-fraud, DOOH, innowacji w social media, image recognition i computer vision.

[m]spark INNOVATION ACADEMY posiada  akredytację DIMAQ IAB, co oznacza, że osoby, które ukończą program uzyskają punkty do recertyfikacji DIMAQ.  

———–

 

O [m]spark INNOVATION ACADEMY

[m]spark Innovation Academy to wewnętrzny program szkoleń i warsztatów GroupM prowadzony przez ekspertów
i praktyków z obszarów Adtech i Martech. Program został zainaugurowany w lutym tego roku. Uczestnicy w ramach kolejnych 12 spotkań zgłębiają swoją wiedzę z m.in. takich obszarów jak digital transformation, e-retail, e-commerce, marketing automation,  geoanalityka, anti-fraud, DOOH, innowacje w social media, image recognition i computer vision.

O [m]spark

[m]spark powered by Knowledge Hub Akcelerator to platforma innowacyjności agencji mediowych GroupM. [m]spark pełni liczne funkcje będąc jednocześnie pierwszym na polskim rynku Akceleratorem Martech, organizacją consultingową tworzącą indywidualne oferty digital transformation dla klientów oraz jednostką popularyzującą wiedzę z zakresu innowacyjności
w obszarze marketingu. [m]spark powstał w 2018 r. z inicjatywy GroupM i KnowledgeHub. Do tej pory [m]spark zrealizował dwie edycje Programu Akceleracyjnego, w ramach których udzielił wsparcia merytorycznego, finansowego i sprzedażowego wyselekcjonowanym najlepszym 24 projektom, które należą do szeroko rozumianego obszaru marketingu i nowych technologii.

O GroupM

GroupM to platforma technologiczna i negocjacyjna tworzona przez agencje mediowe WPP: MediaCom, Mindshare
i Wavemaker. GroupM zapewnia klientom dostęp do zaawansowanych technologii zakupowych i specjalistycznych usług marketingowych oferowanych m.in. przez takie marki Xaxis czy plista. GroupM na całym świecie zabiega
o podniesienie standardów widoczności reklam (viewability) oraz zapewnienie markom bezpiecznego otoczenia reklamowego (brand safety).

O KnowledgeHub

KnowledgeHub to fundusz venture capital inwestujący w startupy na początkowym etapie rozwoju. Wspiera innowacyjne i unikalne technologie o globalnym potencjale. KnowledgeHub koncentruje się na inwestycjach w projekty działające w szeroko pojętym obszarze MarTech, FinTech i DeepTech.

KnowledgeHub w swojej działalności biznesowo-inwestycyjnej dysponuje kontaktami, know-how i doświadczeniem
w zakresie zarządzania strategicznego, operacyjnego, finansowego oraz marketingu, sprzedaży i promocji. Eksperci i praktycy KnowledgeHub aktywnie uczestniczą w rozwoju spółek i nowych projektów technologicznych poprzez mentoring oraz consulting.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
[m]spark INNOVATION ACADEMY na czas pandemii dostępna na Facebooku BIZNES, Firma - 7 maja odbędzie się otwarte szkolenie w ramach GroupM [m]spark INNOVATION ACADEMY. Będą w nim mogli uczestniczyć wszyscy zainteresowani, którzy wejdą na fanpage [m]spark na Facebooku. Na czas pandemii program szkoleniowy otwiera się dla szerszej publiczności.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Similar Posts