Wiadomości Branżowe

Nowa oferta dla profesjonalistów w ING

ING Bank Śląski przygotował nowy produkt dla profesjonalistów, czyli przedstawicieli zawodów zaufania publicznego prowadzących działalność gospodarczą. Klienci mogą skorzystać z pożyczki bez prowizji i z atrakcyjną marżą, w wysokości do 350 tys. zł bez zabezpieczenia.W ramach oferty dla profesjonalistów, klienci mogą otrzymać pożyczkę w kwocie

ING Bank Śląski przygotował nowy produkt dla profesjonalistów, czyli przedstawicieli zawodów zaufania publicznego prowadzących działalność gospodarczą. Klienci mogą skorzystać z pożyczki bez prowizji i z atrakcyjną marżą, w wysokości do 350 tys. zł bez zabezpieczenia.

W ramach oferty dla profesjonalistów, klienci mogą otrzymać pożyczkę w kwocie od 10 tys. zł do 350 tys. zł bez zabezpieczenia. Bank proponuje atrakcyjną marżę w wysokości 3,5 proc. Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat. Oferta skierowana jest do przedstawicieli zawodów zaufania publicznego, prowadzących następujące rodzaje działalności:

  • kancelarie notarialne, adwokackie, komorników sądowych i radców prawnych,
  • gabinety lekarskie, specjalistyczne praktyki lekarskie, indywidualne i prywatne praktyki lekarskie, praktyki lekarskie specjalistyczne, praktyki grupowe lekarzy rodzinnych, gabinety psychologiczne, gabinety stomatologiczne, praktyki pielęgniarskie i rehabilitacyjne,
  • przychodnie i kliniki weterynaryjne,
  • biura biegłego rewidenta, rzeczoznawcy majątkowego i geodezyjne,
  • biura architektoniczne,
  • kancelarie podatkowe – doradcy podatkowi,
  • biura rachunkowe – księgowi posiadający licencję Ministra Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Skorzystanie z tego produktu jest możliwe po 12 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej. Środki z udzielonej pożyczki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel związany z działalnością firmy, a bank nie wymaga przedstawienia biznes planu ani zaświadczeń z ZUS i US. Dodatkowo bank nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku oraz za wcześniejszą spłatę. Więcej informacji na temat oferty jest dostępne na stronie http://www.ingbank.pl/male-firmy.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Promocja w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy