Wiadomości Branżowe

DTZ zarządcą Złotych Tarasów

Firma DTZ została ponownie mianowana przez CBRE Global Investors zarządcą Złotych Tarasów, centrum handlowego znajdującego się w samym sercu Warszawy. Spośród dużej konkurencji, DTZ zostało ponownie wybrane w celu kontynuacji świadczenia kompleksowego zakresu usług dla Złotych Tarasów, w tym zarządzania nieruchomością, wynajmem powierzchni handlowych, marketingiem i usługami finansowymi.

Cieszymy się, że właściciele Złotych Tarasów powierzyli nam kontynuację świadczeniu usług najmu i zarządzania tak znaczącym obiektem. To osiągnięcie jest świadectwem pasji, odpowiedzialności i zaangażowania naszego wyspecjalizowanego zespołu, powiedział Christopher Rasiewicz, Dyrektor Zespołu Zarządzania Nieruchomościami, DTZ. Jesteśmy podekscytowani dalszą perspektywą współpracy z CBRE Global Investors i udziałem w rozwoju tego wyjątkowego obiektu, dodał Rasiewicz.

Centrum handlowe Złote Tarasy zajmuje powierzchnię 66 000 m kw. GLA i oferuje 196 lokali handlowych. Doświadczony Zespół Zarządzania Nieruchomościami i Aktywami DTZ w Polsce świadczy kluczowe usługi dla użytkowników powierzchni handlowych i biurowych. DTZ świętuje 20-lecie swojej obecności w Polsce. Obecnie DTZ jest zarządcą biur, magazynów i centrów handlowych. W 2013 roku firma DTZ została wybrana Zarządcą Nieruchomości 2013 w konkursie organizowanym przez Eurobuild CEE.

 

O CBRE Global Investors:

CBRE Global Investors jest globalną firmą działająca w sektorze, zarządzającą aktywami o wartości 65,5 mld Euro *stan na dzień 31 marca 2014. Firma finansuje programy inwestycyjne na całym świecie w całym spektrum ryzyka/zwrotów dla inwestorów. Platforma EMEA CBRE Global Investors zarządza aktywami o wartości 25,6 mld Euro (stan na dzień 31 marca 2014) i jest jedną z największych i najbardziej zdywersyfikowanych w zakresie zarządzania inwestycjami firmą na rynku nieruchomości. Platforma posiada 14 biur w 14 krajach i zarządza inwestycjami w 16 krajach w Europie. W regionie, programy obejmują strategie Core/Core + i strategie wartości dodanej poprzez oddzielne rachunki i mieszane fundusze akcyjne w Wielkiej Brytanii, w Europie Zachodniej i Południowej, Europie Środkowo-Wschodniej i krajach nordyckich.

CBRE Global Investors jest niezależnie zarządzaną siecią filii CBRE Group, Inc. (NYSE:CBG). Prowadzi badania, pozyskuje inwestycje i inne ważne światowe zasoby, świadczy kompleksowe usługi z sektora nieruchomości komercyjnych i funduszu inwestycyjnyjnego na rzecz inwestorów. CBRE Group zatrudnia około 44 000 pracowników w prawie 350 biurach (z wyłączeniem podmiotów zależnych) na całym świecie.

Aby otrzymać więcej informacji na temat CBRE Global Investors  odwiedź stronę www.cbreglobalinvestors.com.

*Aktywa pod zarządem (assets under management – AUM) odnoszą się do wartości rynkowej aktywów powiązanych z branżą nieruchomości komercyjnych, w stosunku do których CBRE sprawuje nadzór i prowadzi, w skali światowej, usługi zarządzania inwestycjami oraz inną działalność doradczą, a które na ogół składają się z nieruchomości i kredytów związanych z nieruchomościami; portfele papierów wartościowych oraz obejmuje inwestycje w spółkach operacyjnych, joint ventures oraz w prywatnych funduszach nieruchomości w ramach jej własnego funduszu. Termin AUM służy do przedstawienia skali działalności CBRE Global Investors na światowym rynku nieruchomości komercyjnych, a jego kalkulacja może różnić się w zależności od obliczeń innych firm zarządzających.


dostarczył infoWire.pl

Źródło DTZ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy