Biznes Firma

Domowy Grill Majówkowy z kuchnią roślinną. Dania Mihiderki dotrą w każde miejsce

Data publikacji: 2020-04-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Domowy Grill Majówkowy z kuchnią roślinną. Dania Mihiderki dotrą w każde miejsce
Kategoria: BIZNES, Firma

Tego jeszcze nie było.

Domowy Grill Majówkowy z kuchnią roślinną. Dania Mihiderki dotrą w każde miejsce BIZNES, Firma - Tego jeszcze nie było.

Tego jeszcze nie było. Choć Mihiderka® – polska sieć restauracji oferujących wyłącznie dania kuchni roślinnej – zlokalizowana jest głównie na Górnym Śląsku, to jej specjałami można się będzie delektować w całej Polsce. Aktualnie dostępne jest specjalne grillowe menu. Zamówienia można składać tylko do poniedziałku do godziny 16:00 na stronie www.mihiderka.pl

Przed nami długi majowy weekend i choć w tym roku będzie on zupełnie inny, nic nie stoi na przeszkodzie, by razem z rodziną zorganizować grillowe party. Ci, którzy gustują w kuchni roślinnej, ale również i ci, którzy jej jeszcze nie znają, będą mogli sprawdzić jak smakują na przykład roślinne burgery lub hot–dogi.

– Nasze restauracje są zamknięte, ale wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów od kilku tygodni działamy z daniami na dowóz i dostarczamy je do ich domów. Na terenie Górnego Śląska dowozimy naszymi elektrycznymi pojazdami, które nazwaliśmy MihiderkoBusami. Jednak teraz idziemy jeszcze dalej. Nasza oferta – w proponowanej przez nas formule Zrób To Sam, czyli ZTS – będzie dostępna w całej Polsce.  Startujemy od majówki i mamy nadzieję, że zyskamy sympatyków w każdym zakątku naszego kraju – mówi Marcin Krysiński, współwłaściciel sieci Mihiderka. – Podczas produkcji i pakowania stosujemy wszelkie normy bezpieczeństwa i higieny, dostawy odbywają się bezkontaktowo.

Dostawy będą realizowane 29 i 30 kwietnia. Poza granicami Górnego Śląska dostarczy je firma kurierska. Formuła ZTS to taki sposób dostarczania jedzenia, w którym do wykończenia dania klient wykorzystuje własne świeże składniki, my zaś dostarczamy elementy bazowe. W ten sposób można zachować wszelkie walory smakowe i higieniczne potraw, a jednocześnie odpowiednie pakowanie rozwiązuje problem odległości – po drodze nic się nie uszkodzi.
 
Dzisiejszy świat w ciągu zaledwie kilku dni całkowicie się zatrzymał i przewartościował. Jednak przedstawiciele Mihiderki zapewniają i podkreślają, że mimo  epidemii koronawirusa nie zamierzają zmieniać założeń, wokół których od pięciu lat tworzą swoją markę.

– Chcemy wykorzystać ten trudny czas i poszerzyć naszą działalność. Nieustannie podkreślamy, że zwyczaje żywieniowe społeczeństwa mają kluczowe znaczenie dla wielu obszarów naszego życia, a w konsekwencji decydują o kondycji całej naszej planety. Mihiderka od samego początku kierowała swoją ofertę do osób, dla których istotny był przynajmniej jeden z czterech głównych aspektów związanych z tym, co jemy: etyczny, zdrowotny, społeczny czy też środowiskowy. I to się nie zmieni – zapewnia Marcin Krysiński – Warto dodać, iż sama kuchnia roślinna radykalnie ogranicza zużycie wody oraz emisję CO2 i metanu do atmosfery. Co więcej, nasza organizacja wykorzystuje własną elektrownię słoneczną z roczną produkcją prądu na poziomie 42 MWh, co zmniejsza emicję dwutlenku węgla o ok. 25.000 kg/rok. Co więcej, wciąż trwa rozbudowa mocy – docelowo będzie to ok. 50 MWh. W tych okolicznościach mogę każdemu śmiało polecić takie grillowanie.
Zamów 100% roślinne menu:
▶️ Klasyka: zestaw burgerowy DIY (do własnej kompozycji): 4 x bułka, 4 x kotlet (dwa klasyczne i dwa meksykańskie) oraz dwa sosy (majonez i chutney) i słoik pikli!
▶️ Nowość: zestaw hot-dog DIY: 4 x bułka hot-dog, 4 x 100% roślinna kiełbaska (dwie klasyczne i dwie czosnkowe), sos musztardowo-klonowy oraz karmelizowana cebulka!
▶️ Mniam mniam: zestaw 4 szaszłyków z jackfruitem, papryką, czerwoną cebulą i pieczarką!
▶️ Sałatka ziemniaczana z rzodkiewką, kaparami, koperkiem i kwaśną śmietaną
▶️ Tzatziki
▶️ Tofeta
▶️ Ponownie hit: Smalec z fasoli!
▶️ Sos barbecue
▶️ Na specjalne życzenie wielu z Was: Sos Chutney!
▶️ Muffinki z rabarbarem i kruszonką w zestawie 6 szt. lub 12 szt.
▶️ „Amerykańskie” ciasteczka z czekoladą i dodatkami w zestawie 6 szt.
Mihiderka wprowadziła także trzy zestawy oszczędnościowe dla wymagających:
* TOP DEAL: zestaw burgerowy DIY (opisany powyżej, 4 szt. z sosami i piklami) + zestaw hot-dog DIY (opisany powyżej, 4 szt. z sosem i cebulką) + zestaw 4 szaszłyków = taniej o 28 zł!
*  zestaw hot-dog DIY (opisany powyżej, 4 szt. z sosem i cebulką) + zestaw 4 szaszłyków = taniej o 9 zł!
* zestaw burgerowy DIY (opisany powyżej, 4 szt. z sosami i piklami) + zestaw 4 szaszłyków = taniej o 9 zł!
Zamówienia można składać na stronie internetowej Mihiderki:
 www.mihiderka.pl/menu/menu-mihiderka-specjalne-okazje

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Domowy Grill Majówkowy z kuchnią roślinną. Dania Mihiderki dotrą w każde miejsce BIZNES, Firma - Tego jeszcze nie było.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy