Dopłaty Wiadomości Branżowe

Oliver Kanzi przedstawił plany firmy Ericsson w Polsce

  • Podwojenie wolumenu biznesu w Polsce
  • OSS/BSS nowym obszarem wpływów Ericssona w Polsce
  • Nowe miejsca pracy w firmie Ericsson

Oliver Kanzi, prezes firmy Ericsson w Polsce, przedstawił plany spółki na najbliższy okres.

Uważam, że rynek telekomunikacyjny w Polsce dojrzał do konieczności nowych inwestycji. Ericsson jest gotów odpowiedzieć na potrzeby wszystkich operatorów w Polsce i dostarczyć najlepsze rozwiązania. Sądzę, że wolumen biznesu Ericssona na polskim rynku może nawet ulec podwojeniu  – powiedział Oliver Kanzi, prezes Ericssona w Polsce.

Prezes Kanzi w potrzebach inwestycyjnych mobilnego internetu upatruje wzrostu udziału na polskim rynku. Konieczność modernizacji istniejących sieci i wprowadzania LTE będzie siłą napędową biznesu. Działania doprowadzą do wzmocnienia pozycji firmy Ericsson na rynku 4G Internet Protocol.

Ericsson zamierza także rozszerzyć rynek Managed Services, oraz zdominować obszar systemów wsparcia operacyjnego i biznesowego (OSS/BSS)

Ericsson, jako światowy lider systemów wsparcia operacyjnego i biznesowego (OSS/BSS), ma wyjątkowo korzystną ofertę przetargową dla polskich operatorów.

– Jestem przekonany ­– powiedział Oliver Kanzi – że oferta Ericssona w obszarze OSS/BSS idealnie odpowiada na zapotrzebowanie rynku. Zaawansowany rynek usług mobilnego internetu wymaga od operatorów stosowania nowych rozwiązań w zarządzaniu systemami, a Ericsson wraz ze swoją wiedzą na temat sieci i potrzeb rynku ma idealne odpowiedzi na potrzeby operatorów.

Firma Ericsson, biorąc pod uwagę plany rozwoju, przewiduje do końca 2013 roku otwarcie około 150 nowych miejsc pracy m.in. App Developers, Business Architects for OSS/BSS Solutions, Project Managers for Radionetwork Projects, System Integration Engineers.

 

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzystają ponad 2 miliardy abonentów.

Działamy w 180 krajach i zatrudniamy przeszło 100 000 pracowników. Forma Ericsson założona w 1876r., ma centralę w Sztokholmie. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericsson_poland

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy