Dopłaty Wiadomości Branżowe

Warta – Najlepszy Partner w Biznesie

TUiR Warta zostało uhonorowane przez Home & Market tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii „ubezpieczenia”. Do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” redakcja „Home & Market” nominuje firmy na podstawie oceny

TUiR Warta zostało uhonorowane przez Home & Market tytułem „Najlepszy Partner w Biznesie” w kategorii „ubezpieczenia”.

Do nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie” redakcja „Home & Market” nominuje firmy na podstawie oceny usług kierowanych do klientów instytucjonalnych oraz opinii największych przedsiębiorstw prywatnych, ankietowanych przez miesięcznik. Pod uwagę brane są osiągnięcia firm z ostatnich 12 miesięcy. Zwyciężają te firmy, które mają bogatą ofertę, innowacyjne rozwiązania, odznaczają się dużym profesjonalizmem i rzetelnością. Słowem – są uznawane przez środowisko biznesowe za godne zaufania i warte polecenia.

Warta została nagrodzona w kategorii „ubezpieczenia” za skuteczne zaspokajanie potrzeb ubezpieczeniowych klientów biznesowych, a także za stworzenie struktury dającej satysfakcję tak pracownikom, jak i klientom firmy.

Tytuł „Najlepszego Partnera w Biznesie” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że to, co na co dzień robimy w biznesie skutecznie zaspokaja potrzeby ubezpieczeniowe naszych klientów i partnerów biznesowych i jest przez nich doceniane. Chcemy w dalszym ciągu poprzez wysoką jakość oferty budować wieloletnie relacje z naszymi klientami. To bardzo ważne w biznesie korporacyjnym – powiedział, odbierając nagrodę  Dariusz Wyrzykowski, dyrektor Biura Ubezpieczeń Korporacyjnych w Warcie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy