Biznes Firma

Światowy benchmark i miejsce rozwoju talentów – GBS AkzoNobel

Globalne Centra Usług Biznesowych (ang. GBS) firmy AkzoNobel po raz kolejny znalazły się w gronie 20 organizacji, które zostały docenione przez SSON Analytics. Warto podkreślić, że w tegorocznym wyróżnieniu firmy swój udział ma także GBS, który znajduje się w

Data publikacji: 2019-12-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Światowy benchmark i miejsce rozwoju talentów – GBS AkzoNobel
Kategoria: BIZNES, Firma

Globalne Centra Usług Biznesowych (ang. GBS) firmy AkzoNobel po raz kolejny znalazły się w gronie 20 organizacji, które zostały docenione przez SSON Analytics. Warto podkreślić, że w tegorocznym wyróżnieniu firmy swój udział ma także GBS, który znajduje się w Polsce.

Światowy benchmark i miejsce rozwoju talentów – GBS AkzoNobel BIZNES, Firma - Globalne Centra Usług Biznesowych (ang. GBS) firmy AkzoNobel po raz kolejny znalazły się w gronie 20 organizacji, które zostały docenione przez SSON Analytics. Warto podkreślić, że w tegorocznym wyróżnieniu firmy swój udział ma także GBS, który znajduje się w Polsce.

Centra Usług Biznesowych (ang. Global Business Services) firmy AkzoNobel, wiodącego producenta farb i lakierów, po raz kolejny znalazły się w gronie 20 organizacji, które zostały docenione przez SSON Analytics. Warto podkreślić, że w tegorocznym wyróżnieniu firmy swój udział ma także GBS, który znajduje się w Polsce.

Przedsiębiorstwo, które chce sprawnie rozwijać się na zagranicznych rynkach musi umieć szybko reagować na pojawiające się globalnie i lokalnie szanse oraz zagrożenia. Centra Usług Biznesowych umożliwiają firmie taką elastyczność działania, o czym doskonale wie AkzoNobel. Centra Usług Biznesowych (GBS) AkzoNobel znajdują się w Chinach, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Brazylii, a od sierpnia 2018 roku także w Polsce.

Centra takie umożliwiają lepszą wymianę know-how, wspierają proces dzielenia się najlepszymi praktykami oraz narzędziami na poziomie regionalnym i globalnym przedsiębiorstwa. To również miejsca, w których pracownicy mają możliwość rozwijać swoje kompetencje, pogłębiać wiedzę, a także zdobywać i rozwijać nowe umiejętności. W ramach swoich działań, tak jak i całe AkzoNobel, bardzo mocno angażują się w akcje społeczne na rzecz lokalnych społeczności, które są w większości inicjowane i prowadzone przez pracowników.

GBS w Polsce, którego działania w tym roku zostały uwzględnione przez SSON Analytics, odpowiada na potrzeby biznesowe przedsiębiorstwa, a także za optymalizację procesów w obszarze zakupów, księgowości i finansów oraz HR. Obecnie zespół w Polsce liczy około 300 osób, które mają do dyspozycji nowoczesne biuro na warszawskim Mokotowie.

 

Więcej o wyróżnieniu Most Admired Shared Services Organisations SSON Analytics

SSON Analytics co roku prowadzi globalne badania porównawcze w zakresie centrów usług dla biznesu, na podstawie których wyłania 20 firm uznawanych za benchmark dla innych przedsiębiorstw w tym obszarze. W badaniu uwzględniane są zagregowane dane pochodzące od 160 000 organizacji należących do Shared Services & Outsourcing Network (SSON). Wśród ocenianych kryteriów znajdują się takie obszary, jak: Attrition, HR and Talent, General Finance, Record-to-Report, Procure-to-Pay, Order-to-Cash, Master Data Management, Payroll, Travel and Expense. Lista Most Admired Shared Services Organisations publikowana jest od 2016 r.

 

***

AkzoNobel to firma z pasją malowania. Od 1792 roku jesteśmy ekspertem w produkcji farb i lakierów, kreującym standardy w kolorze i ochronie powierzchni. Nasze portfolio zawiera światowej klasy marki, takie jak Dulux, International, Sikkens i Interpon – które cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Firma z siedzibą główną w Holandii działa w ponad 150 krajach i zatrudnia około 35 000 pracowników, którzy z pasją dostarczają wysokiej jakości produkty i usługi, zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów. Więcej informacji na stronie www.akzonobel.com/poland

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Światowy benchmark i miejsce rozwoju talentów – GBS AkzoNobel BIZNES, Firma - Globalne Centra Usług Biznesowych (ang. GBS) firmy AkzoNobel po raz kolejny znalazły się w gronie 20 organizacji, które zostały docenione przez SSON Analytics. Warto podkreślić, że w tegorocznym wyróżnieniu firmy swój udział ma także GBS, który znajduje się w Polsce.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy