Biznes Firma

Piękno lubi luksus. Dzieła Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”, najbardziej rozpoznawalny na świecie rodzimy producent wyrobów porcelanowych wziął udział w III edycji imprezy Pomorskie

Data publikacji: 2016-06-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Piękno lubi luksus. Dzieła Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.
Kategoria: BIZNES, Firma

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”, najbardziej rozpoznawalny na świecie rodzimy producent wyrobów porcelanowych wziął udział w III edycji imprezy Pomorskie Randez-Vous.

Piękno lubi luksus. Dzieła Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. BIZNES, Firma - Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”, najbardziej rozpoznawalny na świecie rodzimy producent wyrobów porcelanowych wziął udział w III edycji imprezy Pomorskie Randez-Vous.

Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”, najbardziej rozpoznawalny na świecie rodzimy producent wyrobów porcelanowych wziął udział w III edycji imprezy Pomorskie Randez-Vous. Zaprezentowane przez PFP porcelanowe dzieła sztuki użytkowej idealnie wkomponowały się w wydarzenie prezentujące produkty rynku dóbr luksusowych. Impreza promująca najlepsze polskie marki odbyła się 3 czerwca na gdańskiej Wyspie Ołowiance.

Kolejna edycja przyciągnęła do Gdańska przedstawicieli luksusowych firm, ludzi biznesu i kultury. Prezentacja produktów klasy premium z bogatą historią sprawiła, że na wydarzeniu nie mogło zabraknąć także ćmielowskich wyrobów. Wytwórnie porcelany cienkościennej Ćmielów i Chodzież zaprezentowały w Gdańsku swoje najpiękniejsze kolekcje, których kunszt ręcznej produkcji jest znany oraz doceniany przez możnych tego świata.

O wyjątkowości gdańskiego wydarzenia najlepiej świadczy elitarne grono prezentowanych na nim marek. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” prezentowane były pośród produktów tak renomowanych firm jak La Mania, Kler, Boesendorfer, Mesmertic czy Jaguar. Na trzeciej edycji Pomorskiego Randez-Vous nie zabrakło również luksusowych jachtów i katamaranów powstałych w firmie Sunreef Yachts, która jest organizatorem wydarzania. Goście imprezy mieli niepowtarzalną okazję zapoznania się z najnowszymi produktami rynku dóbr luksusowych. Prezentowane przez partnerów wydarzenia wyroby bez wątpienia prezentują najwyższą klasę jakości i stylu.

– Historia ćmielowskiej porcelany sięga 1790 roku. Mając świadomość swojego dorobku, dbamy o tworzenie subtelnych kolekcji przywiązując najwyższą uwagę do detali
i mistrzowskiego, ręcznego wykonania oraz zdobienia. Bogata przeszłość i podjęta misja odbudowy wizerunku marki „Polska” jest nieustannym źródłem inspiracji, pozwalającym tworzyć nowe linie – mówi Marcin Toporek, Dyrektor ds. Handlu PFP „Ćmielów”
i „Chodzież” S.A.

A to już wiesz?  Excellent Office nowym najemcą Wola Parku

Organizatorzy wydarzenia zaprezentowali wielowymiarowość luksusu, który przenika do różnorodnych dziedzin życia. Dzięki takim wydarzeniom, możliwa jest skuteczniejsza promocja polskich dóbr wysokiej jakości, które tworzone są z pasją i zamiłowaniem do perfekcji.

– Z dumą prezentowaliśmy historyczno-artystyczny dorobek zaklęty w subtelnej porcelanie. To wielki zaszczyt, ale też wyzwanie znaleźć się pośród największych graczy ze ściśle wyselekcjonowanego sektora międzynarodowych produktów i usług luksusowych. Takie wydarzenia pozwalają pozbawić porcelanę mitów, które wokół niej powstały. Pokazać, że dzięki otwartości na nowoczesne trendy i design produkty Polskich Fabryk Porcelany stają się tym, na czym najbardziej mi zależy – marką, która umiejętnie łączy historię oraz nowoczesność – dodaje Marcin Toporek.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Piękno lubi luksus. Dzieła Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. BIZNES, Firma - Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”, najbardziej rozpoznawalny na świecie rodzimy producent wyrobów porcelanowych wziął udział w III edycji imprezy Pomorskie Randez-Vous.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy