Mio poszerza dystrybucję w Polsce

Urządzenia Mio będą dostępne w sieci dystrybucyjnej Grupy AB S.A. Firma MiTAC pragnie w ten sposób powiększyć rynkową dostępność swoich produktów. Dealerzy, resellerzy, a także wszyscy sprzedawcy indywidualni będą mogli tym samym jeszcze łatwiej dostarczyć swoim klientom nawigacje Mio.

Od czerwca 2012 roku firma AB S.A. zajmie się dystrybucją nawigacji Mio. Tym samym zasili ona grono firm dostarczających produkty MiTAC sprzedawcom detalicznym. Jest to trzecia firma, w Polsce, która podjęła taką współpracę z tajwańskim producentem GPS. Oprócz AB S.A. dystrybucją nawigacji Mio zajmuje się także Comes S.A. i Megabajt.

-Rozbudowa sieci dystrybucyjnej jest dla nas ważnym krokiem – komentuje Tarik Hassan, CEE Marketing Manager MiTAC Europe, oddział w Polsce. – Wpłynie to pozytywnie na dalsze poszerzanie zasięgu marki na polskim rynku. Klienci również powinni odczuć wpływ tych działań, ponieważ będą mogli znaleźć urządzenia Mio w jeszcze większej liczbie sklepów.

AB S.A. to największy dystrybutor IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka od 2006 roku jest notowana na warszawskiej GPW. Prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji. Zajmuje się sprzedażą produktów największych światowych producentów nowoczesnych technologii do partnerów handlowych takich jak: dealerzy, VAR, hipermarkety, integratorzy, sklepy i hurtownie komputerowe. Grupa AB zajmuje się także dystrybucją sprzętu elektronicznego oraz produktów związanych z telefonią komórkową.

 

 

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcjia systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów, na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

Authors

Related posts

Top