Dopłaty Wiadomości Branżowe

Firmowe Konto Oszczędnościowe Banku Pocztowego w czołówce rynku

Firmowe Konto Oszczędnościowe oferowane przez Bank Pocztowy zajęło drugie miejsce na rynku kont oszczędnościowych dla mikroprzedsiębiorców.

FKO gwarantuje Klientom oprocentowanie na poziomie 5% w skali roku. Pozwoliło to na zajęcie 2 miejsca wśród 22 ofert przeanalizowanych przez ekspertów portalu Bankier.pl.

Firmowe Konto Oszczędnościowe jest bezpłatne w prowadzeniu. Klient ma do dyspozycji trzy bezpłatne wypłaty w miesiącu (jedną w placówce, jeden przelew wewnętrzny i jeden przelew zewnętrzny). Oprocentowanie wynoszące 5% zostało wprowadzone przez Bank Pocztowy w maju br.

Od lipca Klienci posiadający Pocztowe Konto Firmowe mogą korzystać z wpłatomatów sieci Euronet – Wpłatomaty są rozszerzeniem sieci punktów, w których Klienci mogą deponować środki. Do tej pory mogli oni korzystać z Placówek Banku, jak również Poczty Polskiej – mówi Sebastian Sobieraj, koordynator ds. mikroprzedsiębiorstw w Banku Pocztowym.

Drugie miejsce w rankingu portalu Bankier.pl jest kolejnym wyróżnienie dla kont Banku dedykowanych mikroprzedsiębiorcom. W lipcu i czerwcu, w czołówkach rankingów znalazły się zarówno: Firmowe Konto Oszczędnościowe jak i Pocztowe Konto Firmowe. PKF zajął 3 miejsce w rankingu prezentującym 80 kont zarówno pod względem kosztów obsługi, jak i jakości oraz dostępności produktu.

Bank Pocztowy oferuje mikroprzedsiębiorcom: Pocztowe Konto Firmowe oraz Firmowe Konto Oszczędnościowe. Do konta oferowana jest karta Visa Biznes Electron, która umożliwia bezpłatne korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą. Klienci mogą również deponować środki na lokatach terminowych o długości od 3 do 24 miesięcy.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy