Dopłaty Wiadomości Branżowe

Fundusz HardGamma Ventures partnerem SGE.IO w promocji europejskich startupów w Azji

Startupy z portfolio HardGamma dostaną wsparcie promocyjne na rynkach azjatyckich

Fundusz HardGamma Ventures został partnerem azjatyckiej platformy online SGE.io, która pomoże w promocji projektów związanych z funduszem w Azji, jednym z najszybciej rozwijających się rynków na świecie. Dzięki temu firmy z portfolio funduszu HardGamma, jak również  z jego programu akceleracyjnego Gamma Rebels, pojawią się w dedykowanej im sekcji na jednym z największych blogów technologicznych, SGE.io.

Gwendolyn Regina TAN, współzałożycielka i redaktor naczelna SGE.io zauważa:

„W dobie globalizacji obywatelstwo nie ma już większego znaczenia a potencjalne rynki zbytu nie ograniczają się do najbliższych sąsiadów. Moja firma znajduje się w centrum jednego z najszybciej rozwijających się rynków na świecie, tym bardziej cieszy mnie fakt, że fundusz Hard Gamma – oddalony o tysiące kilometrów fizycznie, chociaż nie wirtualnie – docenia biznesową wagę Azji. Partnerstwo z HardGamma to dla nas przywilej i cieszymy się, że będziemy współpracować”.

Magdalena Kwoska, GammaRebels Accelerator Program Director, dodaje:

„Ścisła współpraca z SGE.io to niepowtarzalna szansa dla  startupów z naszego portfolio oraz uczestniczących w akceleratorze GammaRebels. Daje im możliwość zaprezentowania ewentualnego rozwoju na rynku azjatyckim, jak również szansę pozyskania inwestora  z tamtego regionu”.

—–

HardGamma Ventures:

HardGamma Ventures jest funduszem VC inwestującym w innowacyjne projekty z branży IT / TMT.  Partnerem zarządzającym funduszu jest Krzysztof Kowalczyk (więcej informacji tutaj – http://www.hardgamma.com/pl/ventures/team/)

SGE.io:

SGE.io firma z branży mediów i badania rynku, która pokazuje trendy w technologii internetowej w Azji.  Prowadzi jeden z największych blogów poświęconych technologii –  SGE.io, wydaje również raporty SGE Insights (i.SGE.io).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy