Dopłaty Wiadomości Branżowe

Jak mądrze, profesjonalnie i sprytnie rozkręcić biznes internetowy

23 listopada, o godz. 18 fachowcy zafascynowani możliwościami sieci będą dyskutować, jak mądrze, profesjonalnie i sprytnie zrobić biznes w Internecie. 15 spotkanie XRAII zorganizowane zostało tradycyjnie w Grand Hotelu w Rzeszowie. - Tym razem

23 listopada, o godz. 18 fachowcy zafascynowani możliwościami sieci będą dyskutować, jak mądrze, profesjonalnie i sprytnie zrobić biznes w Internecie. 15 spotkanie XRAII zorganizowane zostało tradycyjnie w Grand Hotelu w Rzeszowie.

– Tym razem będziemy mówić głównie o nowych projektach w sieci i sposobach rozwoju biznesu w Internecie – zdradza Mateusz Tułecki, pomysłodawca i organizator wydarzenia, Człowiek Roku Internetu 2010.

Uczestnicy usłyszą o dwóch projektach jeszcze świeżych: Arkadiusz Brzęczek opowie o swoim serwisie Rentalo.pl, który przeniesie nas w nowy etap pożyczania. Paweł Dryło i Tomek Foltman zaproszą do spotkań i poznawania nowych osób za pomocą ich serwisu HeartPick.com.

Oprócz tego dowiedzą się więcej na temat możliwości finansowania innowacyjnych projektów.

– InnoFund to projekt realizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, który zapewnia do 200 tys. euro kapitału zalążkowego na rozkręcenie ciekawego, innowacyjnego biznesu internetowego – podkresla Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.
Marcin Zaborowski z Fabryki e-biznesu opowie o Wschodniej Sieci Aniołów Biznesu, o możliwościach współpracy z tą platformą pozyskiwania finansowania. Tytuł jego prezentacji to “Sprytny sposób na zrobienie biznesu”.

Na deser Marek Kapturkiewicz, obecnie (wraz z Piotrem Wilamem) współtwórca i COO Innovation Nest – klastrowego funduszu VC oraz Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest (S.P.I.N.), posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branżach od FMCG po hi-tech (m. in. wieloletni członek zarządu, COO i wiceprezes Onet.pl) opowie o tym, na co należy zwracać uwagę rozwijając swoje projekty, swój biznes.

Sponsorem spotkania jest Wschodnia Sieć Aniołów Biznesu, partnerem Fabryka e-biznesu. Organizatorem Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy