Wiadomości Branżowe

Panorama Firm wspiera Orszak Trzech Króli 2014, udostępniając lokalne wizytówki

W poniedziałek, 6 stycznia br., odbędą się największe na świecie uliczne jasełka, w ponad 170 polskich miastach przejdzie Orszak Trzech Króli. Z tej okazji Panorama Firm udostępni specjalnie przygotowane elektroniczne wizytówki, dzięki którym będzie można odnaleźć miasta, gdzie odbywają się Orszaki.W Warszawie Orszak Trzech Króli wyruszy z Placu Zamkowego spod Kolumny Zygmunta o

W poniedziałek, 6 stycznia br., odbędą się największe na świecie uliczne jasełka, w ponad 170 polskich miastach przejdzie Orszak Trzech Króli. Z tej okazji Panorama Firm udostępni specjalnie przygotowane elektroniczne wizytówki, dzięki którym będzie można odnaleźć miasta, gdzie odbywają się Orszaki.

W Warszawie Orszak Trzech Króli wyruszy z Placu Zamkowego spod Kolumny Zygmunta o godzinie 12.00. Poprowadzą go Trzej Królowie symbolizujący Europę, Azję oraz Afrykę. Orszak dotrze do stajenki usytuowanej na Placu Piłsudskiego, by pokłonić się Dzieciątku oraz złożyć niesione dary. Następnie odbędzie się koncert kolęd, który potrwa do godziny 15:00.

Firma Eniro, już po raz drugi jest sponsorem i partnerem akcji, pomagając w lokalnej promocji wydarzenia. Dodatkowo dzięki wyszukiwarce lokalnej panoramafirm.pl, będzie można we wszystkich miastach w Polsce odnaleźć pozostałe Orszaki m.in. poprzez udostępnianie elektronicznych wizytówek. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Orszak Trzech Króli”, a otrzymamy informacje o wszystkich miastach, w których 6 stycznia br. odbędzie się przemarsz Orszaków i wspólne kolędowanie.

Już po raz drugi z radością wspieramy lokalne społeczności uczestniczące w rozśpiewanych Jasełkach. Idea Orszaku jako wydarzenia aktywizującego mieszkańców poszczególnych miejscowości jest nam bardzo bliska, dlatego w naszej lokalnej wyszukiwarce będzie można znaleźć wszystkie Orszaki, które przyłączyły się do tegorocznej akcji. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania”- mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, Specjalista ds. PR w Eniro Polska.

Głównym organizatorem Orszaku jest Fundacja Orszak Trzech Króli – organizacja pożytku publicznego, która od trzech lat współpracuje z Fundacją Dzieła Nowego Tysiąclecia, wspierając zdolnych uczniów.

Na trasie Orszaku w Warszawie i podczas koncertu na Placu Piłsudskiego będzie można spotkać wolontariuszy z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, którzy będą zbierać datki na stypendia dla uzdolnionych dzieci z ubogich rodzin.

Więcej informacji o Orszakach Trzech Króli w poszczególnych miastach znajduje się na stronie – www.orszak.org.

A to już wiesz?  Zwróć uwagę na sumę ubezpieczenia w polisie turystycznej

Źródło Eniro Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy