Biznes Firma

Wysoka precyzja i wyszukane wzornictwo – INFINE kończy remont w Hotelu Bristol

Data publikacji: 2019-11-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wysoka precyzja i wyszukane wzornictwo – INFINE kończy remont w Hotelu Bristol
Kategoria: BIZNES, Firma

W poniedziałek, 25 listopada rozpoczął się trzeci etap prac remontowych w Hotelu Bristol, obejmujący kompleksową modernizację łazienek w pokojach gościnnych.

Wysoka precyzja i wyszukane wzornictwo - INFINE kończy remont w Hotelu Bristol BIZNES, Firma - W poniedziałek, 25 listopada rozpoczął się trzeci etap prac remontowych w Hotelu Bristol, obejmujący kompleksową modernizację łazienek w pokojach gościnnych.

W poniedziałek, 25 listopada rozpoczął się trzeci etap prac remontowych w Hotelu Bristol, obejmujący kompleksową modernizację łazienek w pokojach gościnnych. W planach jest wymiana okładzin ściennych i podłogowych, jak również całego dotychczasowego wyposażenia – pojawią się między innymi nowe lustra z elementami z bursztynu, a także wysokiej jakości blaty marmurowe, które nadadzą wnętrzom zupełnie nowego charakteru. Za realizację projektu odpowiada firma budowlana INFINE.

Trwające od czterech lat prace renowacyjne w Hotelu Bristol są już na ostatniej prostej. Dotychczas odnowione zostały m.in. sale konferencyjne, siłownia, SPA oraz kawiarnia Bristol Cafe. Teraz przyszedł czas na hotelowe łazienki, których modernizacja ma się zakończyć w marcu przyszłego roku. Generalnym wykonawcą prac jest firma INFINE, a za projekt odpowiada biuro architektoniczne SAGRADA, które od lat  współpracuje z INFINE na płaszczyźnie zarówno projektowej, jak i realizacyjnej.

„Długoletnia współpraca oraz kolejne, nowe projekty to dla nas dowód zaufania i zadowolenia ze strony klienta, a przede wszystkim potwierdzenie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. W swojej pracy staramy się wykorzystywać sprawdzone materiały, które często sprowadzamy od zagranicznych dostawców – np. marmury do łazienek w Hotelu Bristol pochodzą z Grecji. Mamy też grupę zaufanych podwykonawców, a nadzór nad projektami pełni zawsze ta sama osoba. Bardzo sobie cenimy projekty z historią i cieszymy się, że jesteśmy wykonawcą kolejnego projektu dla tak wyjątkowego obiektu” – powiedział Maciej Hincmanowski, Członek Zarządu firmy INFINE.

Projekt przebudowy hotelowych łazienek obejmuje demontaż całości dotychczasowego wyposażenia wraz z okładzinami ściennymi i podłogowymi, wykonanie nowych pionów instalacji wody ciepłej i zimnej, dostawę i montaż marmurów greckich (Volakas oraz Fior di Pesco), wymianę ościeżnic oraz renowację skrzydeł drzwi, a także prace ogólnobudowlane – malowanie ścian i sufitów, zrobienie wylewki na posadzce, murowanie ścian szachtowych, wykonanie zabudów gipsowo-kartonowych. Firma INFINE odpowiada również za montaż nowego wyposażenia łazienek, w tym luster łazienkowych z elementami bursztynowymi, a także szafek łazienkowych z blatem marmurowym. Do tej pory odnowiono 180 łazienek, kolejne 32 zostaną wyremontowane w ramach trzeciego etapu prac. Na tym etapie zostanie także wymienione centralne ogrzewanie oraz instalacja wodno-kanalizacyjna.

Firma INFINE specjalizuje się w przebudowie i modernizacji hoteli, obiektów zabytkowych oraz galerii handlowych. Odpowiadała m.in. za modernizację Hotelu Europejskiego – najwyższej klasy obiektu hotelowego w Europie Środkowej, którego przebudowa zakończyła się w 2017 roku. Wszystkie prace w tego typu projektach prowadzone są pod nadzorem konserwatora zabytków. W tym roku firma INFINE została nominowana do konkursu EY Przedsiębiorca Roku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wysoka precyzja i wyszukane wzornictwo - INFINE kończy remont w Hotelu Bristol BIZNES, Firma - W poniedziałek, 25 listopada rozpoczął się trzeci etap prac remontowych w Hotelu Bristol, obejmujący kompleksową modernizację łazienek w pokojach gościnnych.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma