Biznes Firma

Purmix w TOP10 firm – izolacje natryskowe na topie!

Firma PURMIX specjalizuje się w izolacjach natryskowych od lat. Początek ich kariery rozpoczął się w Szwecji - gdzie tam stawiali pierwsze

Data publikacji: 2019-09-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Purmix w TOP10 firm – izolacje natryskowe na topie!
Kategoria: BIZNES, Firma

Firma PURMIX specjalizuje się w izolacjach natryskowych od lat. Początek ich kariery rozpoczął się w Szwecji – gdzie tam stawiali pierwsze kroki.

Purmix w TOP10 firm - izolacje natryskowe na topie! BIZNES, Firma - Firma PURMIX specjalizuje się w izolacjach natryskowych od lat. Początek ich kariery rozpoczął się w Szwecji - gdzie tam stawiali pierwsze kroki.

Firma PURMIX specjalizuje się w izolacjach natryskowych od lat. Początek ich kariery rozpoczął się w Szwecji – gdzie tam stawiali pierwsze kroki. Najważniejszym krokiem w podjęciu współpracy z ich firmą jest personalizowane podejście do klienta, starają się by każdy projekt przygotować docelowo pod klienta tak by spełnił wszelkie oczekiwania. W ich pracy najważniejsze jest zrealizowanie projektu, według oczekiwań klienta. Z pasją, z którą realizują pracę starają się nie tylko budować nasza markę, a rozbudowywać grono zadowolonych klientów – jest to dla nich największa zapłata za zrealizowany projekt.

Planując izolację poddasza, należy wziąć pod uwagę materiały zapewniające stabilność energetyczną przez dziesięciolecia. Pianka poliuretanowa w pełni spełnia to kryterium, jak żaden inny izolator ciepła. Poznaj zalety i całkowity koszt izolacji termicznej poddasza z pianki o otwartych komórkach.

Izolacja poddasza z pianką – duże oszczędności!

Planując izolację poddasza, należy wziąć pod uwagę trwałość materiału i efektywność energetyczną. Otwarta komórka pianka poliuretanowa w pełni spełnia te kryteria. Ze względu na paroprzepuszczalność jest stosowany do izolacji poddaszy budynków, sufitów i ścian.

Czy wiesz, że zły rodzaj izolacji lub nieprawidłowa izolacja termiczna mogą zwiększyć rachunki za ogrzewanie w zimie nawet o 30%? Piana może przyczynić się do znacznego ogrzewania pomieszczenia do 50% poprzednich kosztów. Izolacja termiczna poddasza o powierzchni 150 m2 z warstwą pianki o otwartych komórkach o grubości 20 cm może zapewnić znaczne oszczędności. Izolacja termiczna na poddaszu spełnia nie tylko najwyższe standardy, ale także obniża koszty o kilka procent!

Izolacja poddasza pianką poliuretanową – zalety

Izolacja poddasza pianką poliuretanową – zalety Istnieje wiele zalet izolacji z pianki poddasza. Poniżej 6 kluczowych zalet tego izolatora ciepła:    

1. Idealna na zimę i lato     

Właściwie ocieplony dom powinien być przytulny zarówno zimą, jak i latem. Piana chroni przed utratą ciepła zimą, a szczelna izolacja zapewnia komfort latem, zatrzymując chłodniejsze powietrze w budynku.     

2. Bezpieczna w użyciu     

Izolacja piankowa nie ma negatywnych skutków zdrowotnych dla gospodarzy, ponieważ nie wytwarza toksyn i dziwnych zapachów.     

3. Opłacalna

Izolacja poddasza z pianką jest bardziej opłacalna niż tradycyjne metody. 5-centymetrowa warstwa pianki o otwartych komórkach wydaje się równa 10-centymetrowej warstwie styropianu. Pozwala to zaoszczędzić miejsce podczas remontu poddasza o niskim suficie.     

4. Paroprzepuszczalna   

Przepuszczalność pary pozwala piance wyeliminować kondensację pary wodnej. Wypełnia wszystkie przestrzenie i zapewnia jednolitą, ciągłą warstwę izolacji, więc nie ma mostków termicznych w pomieszczeniach izolowanych tymi materiałami.

5. Trwała

Piana zachowuje swoje właściwości przez lata. Jest odporny na takie czynniki, jak: ciepło, wilgotność lub okres użytkowania.

6. Ochrona słuchu

W pomieszczeniach izolowanych pianką nie słychać uciążliwych dźwięków, takich jak głośna muzyka lub tupot deszczu. 10 cm natrysku piany zmniejsza do 55 dB!

Izolacja pianką poliuretanową

Jaka jest wyjątkowość tego izolatora?

W jednym produkcie połączono właściwości materiału izolacyjnego, zaprawy klejowej i hydroizolacji. Popularność pianki poliuretanowej stale rośnie również ze względu na łatwość formowania, wysoką elastyczność i szczelność. Piana doskonale spełnia swoją rolę w nowych i istniejących budynkach, a wygodna forma natryskiwania umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W większości przypadków ten rodzaj izolacji nie wymaga żadnych specjalnych środków przygotowawczych ani zakupu dodatkowych produktów. Piana stosowana w odpowiednich warunkach atmosferycznych przez wiele lat nie zmienia swoich właściwości.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Purmix w TOP10 firm - izolacje natryskowe na topie! BIZNES, Firma - Firma PURMIX specjalizuje się w izolacjach natryskowych od lat. Początek ich kariery rozpoczął się w Szwecji - gdzie tam stawiali pierwsze kroki.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy