Biznes Firma

PURMIX ze Świdnicy – najlepsze izolacje pianą PUR!

Data publikacji: 2019-09-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: PURMIX ze Świdnicy – najlepsze izolacje pianą PUR!
Kategoria: BIZNES, Firma

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową jest powszechna w prawie całym świecie od wielu lat. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest uważana za najskuteczniejszą jak dotąd technologię izolacji termicznej.

PURMIX ze Świdnicy - najlepsze izolacje pianą PUR! BIZNES, Firma - Izolacja natryskowa pianką poliuretanową jest powszechna w prawie całym świecie od wielu lat. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest uważana za najskuteczniejszą jak dotąd technologię izolacji termicznej.

W Świdnicy znajdą Państwo firmę PURMIX – firmę, która na rynku istnieje już od dłuższego czasu, zajmują się profesjonalną izolacja natryskową pianą PUR – od fundamentów aż po dach. Posiadając tak szeroką ofertę są w stanie zrealizować niemalże każde zamówienie, służą również doradztwem jak i fachową pomocą tak by spełnić Państwa oczekiwania. Najważniejsze jest dla nich zadowolenie klientów!

Izolacja natryskowa pianką poliuretanową jest powszechna w prawie całym świecie od wielu lat. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest uważana za najskuteczniejszą jak dotąd technologię izolacji termicznej. Sprawdź różnicę między pianką o zamkniętych i otwartych komórkach, jak wygląda technika natryskiwania i ile może kosztować cały projekt.

Pianka Poliuretanowa

Pianka poliuretanowa jest znana w budownictwie od wielu lat. Doskonałe właściwości izolacyjne wynikają bezpośrednio ze struktury pianki jako porowatego materiału zawierającego układ o otwartych i zamkniętych komórkach. Ze względu na bardzo niski współczynnik przewodności cieplnej idealnie nadaje się jako izolacja termiczna do różnych zastosowań. Piana charakteryzuje się również bardzo niskim współczynnikiem absorpcji wody. Dzięki temu znajduje zastosowanie m.in. w hydroizolacji fundamentów, tarasów i wielu innych powierzchni.

Istnieją dwa rodzaje pianki poliuretanowej:

1. Pianki o otwartych komórkach

Jak sama nazwa wskazuje – pianka poliuretanowa o otwartych komórkach – ma w swojej strukturze dużą liczbę otwartych komórek, dzięki czemu „oddycha”. Pozwala to zachować przyjemne otoczenie w pomieszczeniu. Para wodna krążąca w powietrzu (wynikająca ze złej wentylacji) nie skrapla się na jej powierzchni i nie powoduje pleśni.
Gdzie możesz użyć tego rodzaju pianki? Ze względu na swoje właściwości pianki o otwartych komórkach stosowane są do wewnętrznej izolacji termicznej budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wskazane jest stosowanie lekkich pianek o otwartych komórkach nakładanych przez natryskiwanie w celu izolacji nowych budynków. Można je również stosować w istniejących obiektach poddawanych renowacji termicznej.
Warto pamiętać, że otwarta pianka poliuretanowa ze względu na swoje właściwości nie nadaje się do izolacji fundamentów (zdolność do wchłaniania wody, brak wytrzymałości na ściskanie).

2. Pianki o zamkniętych komórkach

Tego rodzaju pianki zawierają co najmniej 90% zamkniętych komórek, a ich gęstość waha się od 30 – 60 kg / m³. Jest to jeden z najskuteczniejszych materiałów izolacyjnych dostępnych na rynku. Pianka o komórkach zamkniętych zawiera w swojej strukturze pęcherzyki gazu, co umożliwia uzyskanie odpowiednich właściwości izolacyjnych materiału. Ten rodzaj pianki, ze względu na dużą gęstość, zamknięte komórki, niską przepuszczalność pary i wysoką wytrzymałość na ściskanie, jest idealny do termicznej i hydroizolacji dachów spadzistych i płaskich, ścian, fundamentów, budynków inwentarskich lub chłodni.

Izolacje pianką poliuretanową – opinie

    wysoka efektywność energetyczna dzięki dokładnemu pokryciu wszystkich elementów,
    ma najlepsze parametry izolacyjne i gwarantuje szczelność,
    jednorodna warstwa bez połączeń i połączeń technologicznych,
    trwałość powłoki,
    przyczepność do różnych podkonstrukcji,
    nie ślizga się ani nie filcuje,
    nie pochłania wilgoci,
    jest bezwonny, odporny na pleśń, grzyby i bakterie,
    wzmacnia i tłumi konstrukcję budowlaną.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
PURMIX ze Świdnicy - najlepsze izolacje pianą PUR! BIZNES, Firma - Izolacja natryskowa pianką poliuretanową jest powszechna w prawie całym świecie od wielu lat. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest uważana za najskuteczniejszą jak dotąd technologię izolacji termicznej.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma