Dopłaty Wiadomości Branżowe

Tańsze loty z kartami kredytowymi mBanku

mBank wprowadza promocję, dzięki której klienci kupujący bilety lotnicze LOT-u zapłacą o 20 proc. mniej. Wystarczy za kupowany on-line bilet zapłacić kartą kredytową mBanku. - Polacy latają coraz chętniej, w zeszłym roku liczba

mBank wprowadza promocję, dzięki której klienci kupujący bilety lotnicze LOT-u zapłacą o 20 proc. mniej. Wystarczy za kupowany on-line bilet zapłacić kartą kredytową mBanku.

– Polacy latają coraz chętniej, w zeszłym roku liczba pasażerów w ruchu regularnym i czarterowym przekroczyła 21 mln. Dlatego dla wszystkich wylatujących na ciepłe czerwcowe weekendy wprowadziliśmy promocję, która pomoże znacząco obniżyć koszty takiego wypadu – tłumaczy Joanna Materka, odpowiedzialna za segment kart kredytowych w mBanku.

Klienci mBanku wybierający się na wiosenny wypoczynek mogą obniżyć koszty wycieczki dzięki najnowszej promocji mBanku i Polskich Linii Lotniczych LOT. Zakupione kartą kredytową banku bilety lotnicze LOT będą tańsze o 20 proc. Aby skorzystać ze zniżki, wystarczy na stronie przewoźnika, pod adresem www.lot.com, zalogować się i zakupić bilet lotniczy, płacąc kartą wydaną przez mBank. Przyznany posiadaczowi karty kod promocyjny można wykorzystać tylko raz.

Klienci mBanku, posiadający aktywne karty kredytowe,  kod promocyjny otrzymają w wiadomości w serwisie transakcyjnym, widocznej po zalogowaniu się do rachunku .

Promocja potrwa do 30 czerwca br., a wszystkie loty zakupione ze zniżką powinny odbyć się najpóźniej w tym terminie.

Uruchomiony w 2000 roku mBank jest dziś największym bankiem wirtualnym oraz trzecim największym bankiem detalicznym w Polsce, obsługującym blisko 2,8 mln klientów. Od lat marka mBanku pozostaje synonimem bankowości elektronicznej. W niezależnych badaniach i plebiscytach mBank regularnie zdobywa tytuł banku najchętniej polecanego przez klientów w Polsce. W roku 2011 został ogłoszony najbardziej przyjaznym bankiem internetowym w prestiżowym plebiscycie „Przyjazny Bank Newsweeka”. Otrzymał też tytuł „Złotego Banku2011” w plebiscycie „Złoty Bankier”.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy