Wiadomości Branżowe

MasterCard rusza z tańszymi biletami

Teaser

Płacąc kartą MasterCard przy użyciu telefonu za komunikację miejską lub kolejową na terenie całej Polski możemy zapłacić za bilety jedynie 50% ceny. Wszystko to bez kolejek, bez dodatkowych opłat, bezpośrednio w autobusie bądź pociągu.

Zakup biletów dzięki aplikacjom mobilnym cieszy się coraz większą popularnością. Wielkim plusem tej formy płatności jest wygoda i szybkość. Od 3 czerwca 2013 r. płacąc telefonem za bilety można również sporo oszczędzić.

Akcja „Ruszamy z biletami” skierowana jest do posiadaczy kart  płatniczych MasterCard w Polsce. Wszyscy podróżni, którzy ściągną aplikację MasterCard Mobile i za jej pomocą zarejestrują się w promocji, a następnie zakupią bilet komunikacji miejskiej lub kolejowej, mają możliwość skorzystania z 50% zniżki za bilety. Okres promocji obowiązuje od 3 do 30 czerwca 2013 roku, lub do wyczerpania całkowitej puli bonusowej.

Partnerami akcji „Ruszamy z biletami” są mPay, SkyCash oraz CallPay. Niniejsza promocja łączy się z innymi promocjami przeprowadzanymi przez Współorganizatorów.

O MasterCard Worldwide:

MasterCard (NYSE:MA), www.mastercard.com, jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa w ponad 210 krajach i terytoriach.

Produkty i rozwiązania MasterCard ułatwiają codzienne funkcjonowanie działalności handlowej, takiej jak zakupy, podróże, prowadzenie firmy  i zarządzanie finansami. Sprawiają, że są one bezpieczniejsze i sprawniejsze dla każdego użytkownika. Śledź nas na Twitterze @MasterCardNews, przyłącz się do dyskusji na Cashless Conversations Blog oraz zapisz się, aby otrzymywać najnowszy biuletyn.

Źródło MasterCard. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy