Wiadomości Branżowe

ING rozdaje książki Jacka Walkiewicza za dopingowanie do działania

ING Bank Śląski został partnerem specjalnego wydania książki „Pełna MOC możliwości”, autorstwa Jacka Walkiewicza, cenionego trenera motywacji i psychologa. Do połowy września elektroniczną wersję książki można otrzymać bezpłatnie za zachęcenie znajomych do działania.

ING Bank Śląski kontynuuje działania prowadzone w ramach kampanii „Albo realizujemy, albo snujemy”, w której razem z psychologiem Jackiem Walkiewiczem dopingował i motywował Polaków do osiągania celów i realizacji swoich planów. Teraz bank został partnerem specjalnego wydania książki Jacka Walkiewicza „Pełna MOC możliwości”, praktycznego poradnika jak wziąć życie w swoje ręce. Specjalna pomarańczowa edycja książki została wzbogacona o wyniki badania „Barometr ING: Realizujemy czy snujemy”, z którego wynika, że ponad dwie trzecie osób odkłada realizację ważnych dla nich rzeczy na później.

Do połowy września na  przygotowanym na potrzeby kampanii serwisie www.dopnijswego.pl trwa akcja, w ramach której internauci mogą bezpłatnie otrzymać książkę  „Pełna MOC możliwości” w formie e-booka.  Książka jest nagrodą za zdopingowanie znajomych do działania poprzez podzielenie się radami na Facebooku. W serwisie można także wziąć udział w quizie, który sprawdzi czy łatwo przychodzi nam realizowanie planów, zapoznać się ze wskazówkami jak iść do przodu oraz odpowiedziami Jacka Walkiewicza na pytania najczęściej zadawane przez internautów.

W kampanii medialnej ING Bank Śląski motywował Polaków do wzięcia spraw w swoje ręce mówiąc: „Albo realizujemy, albo snujemy. Pożycz i dopnij swego”. W maju i czerwcu br. w telewizji emitowane były spoty, w których Jacek Walkiewicz oraz Marek Kondrat zachęcali Polaków do działania i realizacji swoich planów dając wskazówki m.in. jak radzić sobie ze strachem, czy warto zawracać w połowie drogi lub dlaczego innym udaje się dopiąć swego. Spoty są dostępne na profilu banku w serwisie YouTube.

Jacek Walkiewicz jest trenerem motywacji, inspirującym mówcą, autorem książek, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od 20 lat specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju umiejętności osobistych i zawodowych.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy