Wiadomości Branżowe

ING Bank Śląski zwycięzcą rankingów TotalMoney.pl

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategoriach „pożyczki gotówkowe”, „kredyty online” oraz „konto dla przedsiębiorcy” w rankingach przeprowadzonych przez redakcję portalu TotalMoney.pl w lutym br. Portal TotalMoney.pl przeanalizował oferty kredytów gotówkowych dostępnych w bankach. ING Bank Śląsk zwyciężył w kategorii kredyt gotówkowy dla klientów wewnętrznych oraz w rankingu kredytów dostępnych online. Czynnikiem, od którego zależała pozycja banku w rankingu była całkowita kwota do zapłaty, cecha szczególnie istotna z punktu widzenia konsumenta. Wyróżniono najtańsze kredyty gotówkowe dostępne w bankach.ING Bank Śląski zajął również pierwsze miejsce ex aequo w rankingu „konto dla przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą od roku”, uzyskując maksymalną ocenę razem z dwoma innymi bankami. Redakcja przyznawała punkty m.in. za brak opłat za prowadzenie konta, brak opłat za wydanie i użytkowanie karty debetowej, darmowe wypłaty z zarówno „własnego”, jak i „obcego” bankomatu, możliwość wykonania przelewu

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w kategoriach „pożyczki gotówkowe”, „kredyty online” oraz „konto dla przedsiębiorcy” w rankingach przeprowadzonych przez redakcję portalu TotalMoney.pl w lutym br.

Portal TotalMoney.pl przeanalizował oferty kredytów gotówkowych dostępnych w bankach. ING Bank Śląsk zwyciężył w kategorii kredyt gotówkowy dla klientów wewnętrznych oraz w rankingu kredytów dostępnych online. Czynnikiem, od którego zależała pozycja banku w rankingu była całkowita kwota do zapłaty, cecha szczególnie istotna z punktu widzenia konsumenta. Wyróżniono najtańsze kredyty gotówkowe dostępne w bankach.

ING Bank Śląski zajął również pierwsze miejsce ex aequo w rankingu konto dla przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą od roku”, uzyskując maksymalną ocenę razem z dwoma innymi bankami. Redakcja przyznawała punkty m.in. za brak opłat za prowadzenie konta, brak opłat za wydanie i użytkowanie karty debetowej, darmowe wypłaty z zarówno „własnego”, jak i „obcego” bankomatu, możliwość wykonania przelewu błyskawicznego oraz korzystania z aplikacji mobilnej na smartfon lub tablet.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie TotalMoney.pl.

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Jak sfinansować sprzęt do pracy zdalnej?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy