Dopłaty Wiadomości Branżowe

Euro RSCG Sensors dla Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Euro RSCG Sensors rozpoczęła współpracę z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Działania obejmują doradztwo komunikacyjne i wsparcie w obszarze media relations oraz social media. Współpraca w ramach prowadzonego przez FOB Programu

Euro RSCG Sensors rozpoczęła współpracę z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Działania obejmują doradztwo komunikacyjne i wsparcie w obszarze media relations oraz social media. Współpraca w ramach prowadzonego przez FOB Programu Partnerstwa zaplanowana jest na okres 12 miesięcy.

Do zadań Euro RSCG Sensors należą organizacja warsztatów strategicznych, opracowanie strategii komunikacji oraz prowadzenie szkoleń mediowych. W ramach współpracy agencja będzie także udzielać wsparcia przy koordynacji działań biura prasowego i prowadzeniu media relations. Umowa zakłada również doradztwo strategiczne w zakresie prowadzenia komunikacji w Internecie i mediach społecznościowych.

Cieszymy się, że Forum Odpowiedzialnego Biznesu wybrało Euro RSCG Sensors jako Partnera Wspierającego swoje działania. Praca dla najstarszej i największej organizacji pozarządowej zajmującej się społeczną odpowiedzialnością biznesu w Polsce jest to dla nas dużym wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że wspólne działania przyczynią się do zwiększenia świadomości oraz popularyzacji idei CSR i zrównoważonego rozwoju w biznesie – komentuje Katarzyna Przewuska, Dyrektor Zarządzający Euro RSCG Sensors.

Forum Odpowiedzialnego Biznesu to organizacja pozarządowa, która od 12 lat zajmuje się prowadzeniem  działań umożliwiających dialog i wymianę doświadczeń w zakresie odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju pomiędzy firmami, przedstawicielami władz publicznych, organizacjami pozarządowymi oraz środowiskiem akademickim. Euro RSCG Sensors we współpracy z FOB otrzymało tytuł Partnera Wspierającego, czyli podmiotu, który dzieląc się swoją wiedzą i narzędziami, wspiera Forum w profesjonalnym i sprawnym zarządzaniu stowarzyszeniem.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy