Wiadomości Branżowe

Ubezpieczenia mieszkaniowe Warty nagrodzone przez klientów

Ubezpieczania mieszkaniowe Warty zdobyły po raz kolejny tytuł „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów”. Nagroda została przyznana na podstawie Ogólnopolskiego Badania Postaw i Preferencji Konsumenckich, w którym osoby pytane o najlepsze produkty w kategorii „Ubezpieczenia domu i mieszkania” najczęściej wskazywały ofertę Warty.

Ogólnopolskie Badanie Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2013″ zostało zrealizowane przez redakcję Forum Biznesu – dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Badanie zostało zrealizowane na próbie 1000 osób metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI). Respondenci odpowiadali na pytanie: które marki produktów uważają za najlepsze w danej kategorii. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymały tytuł „Dobry Produkt 2013 – Wybór Konsumentów”.

W kategorii „Ubezpieczenia domu i mieszkania” najwyższą liczbę wskazań uzyskała oferta Warty.

Oferta ubezpieczeń mieszkaniowych Warty opiera się na dwóch produktach – Warta Dom oraz Warta Dom Komfort. Do obu produktów Warta dołącza bezpłatnie bardzo bogaty pakiet usług Home assistance.

Aby pomóc klientom lepiej oszacować posiadane mienie i zachęcić ich do ubezpieczania posiadanych rzeczy, Warta udostępniła pod koniec ubiegłego roku internetową aplikację – Wartomierz – służącą do oszacowania wartości rzeczy w domu lub mieszkaniu. Za wprowadzenie Wartomierza Warta została wyróżniona przez Gazetę Ubezpieczeniową za promowanie działań high-tech oraz zachęcanie klientów do lepszego zabezpieczania dobytku.

Źródło Grupa WARTA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy