Wiadomości Branżowe

“Risk Focus” Grupy Ergo Hestia doceniony za najlepszy layout

Risk Focus – jedyny w Polsce magazyn branży ubezpieczeniowej tworzony przez wewnętrznych ekspertów, został wyróżniony za najlepszy Layout Roku w konkursie Biuletynów Firmowych.

ERGO Hestia walczyła w dwóch kategoriach z silnymi konkurentami – LOT-em, Mercedes-Benz Polska i Comarchem w kategorii Biuletyn Zewnętrzny Roku oraz z Mercedes-Benz Polska w kategorii Layout Roku.

Dla nas to ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że znaleźliśmy się w tak doborowym towarzystwie. To niewątpliwie zasługa zespołu redakcyjnego oraz ekspertów Grupy ERGO Hestia dzielących się swoją wiedzą i doświadczeniem w wyjątkowo przystępny sposób. Sądzę, że to również ukłon w stronę rynku ubezpieczeniowego, który z każdym rokiem staje się coraz bardziej profesjonalny – komentuje Zbigniew Żyra, redaktor naczelny magazynu i szef Hestia Loss Control – pierwszej polskiej spółki inżynierskiej zajmującej się wyceną ryzyka (firma w 100% należy doo ERGO Hestii).

Risk Focus to 9-letnia tradycja wydawnicza. Magazyn zawiera wyjątkowe, eksperckie teksty dla menedżerów dużych firm, brokerów ubezpieczeniowych i dziennikarzy. Redakcję periodyku tworzą wewnętrzni specjaliści firmy, którzy na co dzień zajmują się m.in. underwitingiem, opracowywaniem metod szacowania i minimalizacji ryzyka oraz likwidacją szkód. Obok solidnej wiedzy teoretycznej w artykułach nie brakuje obrazowych przykładów szkód, których skutków doświadczyli polscy przedsiębiorcy, statystyk i przeglądu najważniejszych aspektów zarządzania ryzykiem z całego świata.

Celem konkursu jest wyłanianie najlepszych publikacji i pokazanie na ich podstawie możliwości tworzenia wartościowych treści w atrakcyjnej wizualnie formie. Nominacja to możliwość skorzystania z opinii ekspertów z zakresu custom publishing, która pozwala na rozwój publikacji i strategii komunikacji.

Warto wspomnieć, że wydawany przez STU Ergo Hestia magazyn “Risk Focus” otrzymał w ubiegłym roku wyróżnienie w światowym konkursie „2013 Content Marketing Award” wśród publikacji sektora ubezpieczeniowego.

***

Informacje o Grupie Ergo Hestia

Tworzą ją trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia SA, STU na Życie Ergo Hestia SA oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu.

Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. Ubezpieczamy co drugą firmę z setki największych w Polsce. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa ubezpieczeniowa. Co minutę podejmujemy decyzję o wypłacie odszkodowania.

Akcjonariuszem Grupy Ergo Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy Ergo Versicherungsgruppe, należący do największego globalnego reasekuratora, Munich Re.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Hestia SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Banku Pocztowego   #Banku Pocztowym   #miejsce   #trwa