Biznes Firma

Profesjonalny magazyn czeka właśnie na Ciebie

Data publikacji: 2019-12-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Profesjonalny magazyn czeka właśnie na Ciebie
Kategoria: BIZNES, Firma

Prowadzisz firmę i szukasz przestrzeni do magazynowania?

Profesjonalny magazyn czeka właśnie na Ciebie BIZNES, Firma - Prowadzisz firmę i szukasz przestrzeni do magazynowania?

Prowadzisz firmę i szukasz przestrzeni do magazynowania? Nie stawiaj na półśrodki, ale od razu wybierz miejsce idealne dla Twoich towarów. Gdzie? W Łapach koło Białegostoku!

Budowa Centrum Logistycznego Kontrast wraz terminalem intermodalnym zakończyła się, a po Nowym Roku do Łap regularnie zaczną kursować pociągi z kontenerami przypływającymi z całego świata do portów w Gdyni i Gdańsku. A już dziś firma Kontrast zaprasza do korzystania z szerokiego zakresu usług magazynowych.

Nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni 10 tysięcy m kw., wyposażony w regały wysokiego składowania, obsługiwany przez specjalistyczne wózki widłowe i zarządzany przez nowoczesny system informatyczny klasy WMS to jeden z najnowocześniejszych obiektów logistycznych zlokalizowanych na terenie województwa podlaskiego. Magazyn posiada aż 14 doków rozładunkowych i jest ogrzewany.

– Od początku do końca zajmujemy się przechowaniem towaru oraz zapewniamy szeroki wachlarz usług logistycznych, takich jak: załadunek i rozładunek, identyfikacja, kontrola ilościowa i jakościowa, konsolidacja, sortowanie, pakowanie czy paletyzacja – mówi Krzysztof Koc, szef Kontrastu.

Dodatkowe możliwości magazynowania, to magazyny samoobsługowe, tak zwane Self-Storage, w postaci kontenerów morskich oraz kontenerów chłodniczych (np. do przechowywania różnego rodzaju towarów, czy produktów spożywczych wymagających stałej temperatury) to nowość na podlaskim rynku. Każda firma może w dowolny sposób korzystać z udostępnionej przestrzeni kontenerowej.

Do tej pory zostały podpisane trzy długoterminowe umowy na wynajem magazynu w Centrum Logistycznym oraz magazynów typu Self-Storage. Są to białostockie firmy z branży e-commerce.

Projekt został dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Profesjonalny magazyn czeka właśnie na Ciebie BIZNES, Firma - Prowadzisz firmę i szukasz przestrzeni do magazynowania?
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma