Biznes Firma

Myjnia samochodowa – pomysł na własny, dochodowy biznes

Data publikacji: 2020-07-21
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Myjnia samochodowa – pomysł na własny, dochodowy biznes
Kategoria: BIZNES, Firma

Pod koniec ubiegłego wieku posiadanie własnego samochodu było luksusem.

Myjnia samochodowa – pomysł na własny, dochodowy biznes BIZNES, Firma - Pod koniec ubiegłego wieku posiadanie własnego samochodu było luksusem.

Pod koniec ubiegłego wieku posiadanie własnego samochodu było luksusem. Dziś bardzo często jest tak, że w kilkuosobowej rodzinie każdy dorosły posiada własny pojazd, o który trzeba zadbać. Coraz więcej kierowców dostrzega różnicę między spłukaniem auta wężem ogrodowym a profesjonalnym umyciem przy pomocy specjalnej chemii. Nie każdy jednak wie, że obecnie obowiązujące prawo zabrania mycia samochodu na własnej posesji, a za jego nieprzestrzeganie możemy otrzymać mandat. Te oraz inne uwarunkowania powodują, że myjnie samochodowe są doskonałym pomysłem na własny, dochodowy biznes.

Rozpoczynając swoją życiową inwestycję warto skorzystać z gotowych, sprawdzonych modeli i rozwiązań. Najlepsze są te, które zapewniają kompleksową realizację przedsięwzięcia jakim jest budowa samoobsługowej myjni samochodowej.

Firma Eurowash to sprawdzony i wiarygodny partner w tego rodzaju inwestycjach. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz szerokiej sieci partnerów biznesowych, firma Eurowash na swoim koncie ma już ponad 320 wykonanych myjni i jest doskonale znana kierowcom zarówno w Polsce jak i na rynkach wschodnich. Dlaczego warto w nie inwestować i co je wyróżnia?

– Przede wszystkim naszym klientom oferujemy usługę w pełni kompleksową. Rozpoczynając od oceny lokalizacji poprzez projekt, budowę wiaty, ułożenie profesjonalnych posadzek, montaż techniki myjącej aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jednym słowem każdy, kto zdecyduje się na taką inwestycję otrzymuje od nas gotowy biznes – mówi Sylwester Załuska, właściciel firmy Eurowash, która specjalizuje się w budowie nowoczesnych myjni bezdotykowych.

 

Estetyka i jakość

Urządzenia jakie oferuje marka Eurowash są wykonane z komponentów najwyższej jakości, co sprawia, że są to rozwiązania solidne, niezawodne i trwałe. Każde urządzenie jest dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta i uwarunkowań lokalnych. Konstruktorzy Eurowash bazują na najnowocześniejszych technologiach, a właściciele stawiają na kontrolę jakości produktu.

– Oferujemy produkcję, montaż w miejscu wyznaczonym przez klienta oraz serwis myjni bezdotykowych. Posiadamy bogate doświadczenie na rynku, które przekładamy na jakość świadczonych usług – mówi właściciel Eurowash. ­– Dzięki temu, że sami prowadzimy serwis naszych myjni na bieżąco wiemy co należy w nich usprawnić i to robimy.

Kierowca mając do wyboru mało estetyczną i bardzo często wysłużoną wiatę lub profesjonalną i estetyczną myjnię, na pewno wybierze drugi wariant, nawet jeżeli będzie musiał zrobić więcej kilometrów.

– Wiaty, które oferujemy naszym klientom przyciągają wzrok i zdecydowanie wyróżniają się na tle innych – dodaje Sylwester Załuska.

Dodatkowo wszystkie elementy technologii są wykonane ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości materiałów konstrukcyjnych, a to sprawia, że bezdotykowa myjnia samochodowa będzie służyła przez wiele lat, nawet po zakończeniu okresu gwarancyjnego.

Oni wybrali Eurowash

Paweł Maleszewski i Michał Godlewski długo zastanawiali się w co zainwestować pieniądze, by po pierwsze uzyskać wolność finansową, a po drugie zapewnić pasywny przychód.

– Samodzielna inwestycja oczywiście wchodziła w grę, jednak pewniejsze okazało się rozwiązanie sprawdzone. Szukaliśmy profesjonalnej firmy, która przeprowadzi nas przez cały proces inwestycyjny. Co więcej, wybór myjni samochodowej pod szyldem Eurowash zapewnił nam o wiele więcej. Nasza myjnia funkcjonuje już ponad pół roku, a my cały czas mamy wsparcie u przedstawicieli firmy – mówi Paweł Maleszewski.

 

– Takie partnerskie podejście jest bardzo ważne, ponieważ my – od niedawna właściciele biznesu – czujemy się pewnie i bezpiecznie. Dodatkowo mamy pewność, że usługi, które sprzedajemy, są na najwyższym poziomie – dodaje Michał Godlewski. – Liczy się choćby to, że nasza myjnia zapewnia znacznie mniejsze zużycie wody niż inne, a dodatkowo efektywność mycia jest dużo lepsza niż u konkurencji.

Co ważne, myjnie Eurowash jako jedne z nielicznych w Polsce wykorzystują miękką wodę, która nie zostawia żadnych śladów ani smug. Dodatkowo na każdym stanowisku jest zainstalowany inteligentny system podgrzewania posadzki, który zapewnia nawet do 60% mniejsze zużycie energii potrzebnej do ogrzania stanowisk.

– Czujniki temperatury są wmontowane w posadzce i na tej podstawie system dogrzewa całą myjnię. Wykorzystujemy system AIC. Jednym słowem, naszym klientom zapewniamy aktywne i inteligentne grzanie posadzek – mówi Andrzej Możejko przedstawiciel firmy Eurowash.

Firma Eurowash oferuje: myjnie kontenerowe, modułowe, wiaty, części do myjni, odkurzacze, trzepaczki i inne niezbędne akcesoria, a także chemię (preparaty do mycia bezdotykowego). To dodatkowa korzyść dla Inwestora, który po uruchomieniu myjni nie musi martwić się o dostawę niezbędnych środków.
 Podsumowując – firma Eurowash jest w stanie zapewnić kompletne usługi związane z zarówno z budową myjni jak i jej późniejszą eksploatacją.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Myjnia samochodowa – pomysł na własny, dochodowy biznes BIZNES, Firma - Pod koniec ubiegłego wieku posiadanie własnego samochodu było luksusem.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Similar Posts