Biznes Firma

Forum Eksperta KESSEL – Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka

Data publikacji: 2019-09-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Forum Eksperta KESSEL – Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka
Kategoria: BIZNES, Firma

Forum Eksperta KESSEL – Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka".

Forum Eksperta KESSEL - Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka BIZNES, Firma - Forum Eksperta KESSEL - Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka".

Firma KESSEL organizuje Seminarium warsztatowe z cyklu Forum Eksperta, które odbędzie się w dniu 17 września 2019 r. w miejscowości Zielonka w okolicach Warszawy.Firma KESSEL organizuje Seminarium warsztatowe z cyklu Forum Eksperta, które odbędzie się w dniu 17 września 2019 r. w miejscowości Zielonka w okolicach Warszawy.

Tematem spotkania jest BEZPIECZNA I NOWOCZESNA ŁAZIENKA.

Warsztaty dedykowane są profesjonalistom związanym z branżą instalacyjną i sanitarną. Celem spotkania jest uzyskanie pełnej wiedzy o nowościach produktowych w branży, nabycie praktycznych umiejętności montażowych kompletnego odpływu podłogowego wraz z podejściem oraz izolacją, prawidłowe wykonanie zabudowy oraz spadków i hydroizolacji. Oprócz tego zaprezentowane będzie prawidłowe przygotowanie cięcia i otworowanie płytki oraz dobór odpowiedniej płytki, kleju i fugi.

Współorganizatorami warsztatów są firmy:

SOPRO – Profesjonalna chemia budowlana
KESSEL – Lider odwodnień
CERRAD – Płytki gresowe, ceramiczne i klinkierowane 

Szczegółowy program warsztatów wraz formularzem rejestracji, dostępny jest na stronie: http://www.kessel.pl/forum-eksperta.html

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Forum Eksperta KESSEL - Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka BIZNES, Firma - Forum Eksperta KESSEL - Seminarium warsztatowe "Bezpieczna i Nowoczesna łazienka".
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma