Biznes Firma

25 SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW

Data publikacji: 2020-06-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 25 SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW
Kategoria: BIZNES, Firma

Bezpłatne szkolenie "25 sposobów na zwiększenie zaangażowania pracowników" International Happiness at Work Institute

25 SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW BIZNES, Firma - Bezpłatne szkolenie "25 sposobów na zwiększenie zaangażowania pracowników" International Happiness at Work Institute

Już 9 czerwca będzie można skorzystać z bezpłatnych warsztatów online, przygotowanych przez specjalistów International Happiness At Work Institute. Dwugodzinne szkolenie poświęcone będzie tematowi zaangażowania pracowników i wdrożeniu funkcji Chief Happiness Officer w instytucji. 

Spotkanie poprowadzą Renata Kałużna, założycielka International Happiness at Work Institute oraz Dorota Wierzbicka-Kot, doświadczona trenerka i promotorka koncepcji happiness at work. Warsztaty są częścią kampanii mającej na celu zwrócenie uwagi na szczęście w pracy jako ważny aspekt zarządzania zespołem. Choć spotkanie jest skierowane przede wszystkim do osób zajmujących stanowiska kierownicze i menedżerskie, udział może wziąć każda osoba zainteresowana rozwojem osobistym i budowaniem pozytywnej atmosfery w miejscu pracy. 

– Znamy rozmaite określenia na dbanie o komfort psychiczny za pomocą rzeczy, którymi się otaczamy, ludzi, z którymi spędzamy czas, ale pozostajemy uzależnieni od czynników zewnętrznych, a tym jest na przykład nasz zespół. Błędnie zakładamy, że jesteśmy skazani na myślenie o miejscu pracy jako czymś nieprzyjemnym. A wcale nie musi tak być, i tu właśnie może pomóc menedżer posiadający umiejętności zarządzania szczęściem w pracy – mówi Renata Kałużna, pomysłodawczyni i założycielka International Happiness at Work Institute i doświadczony menedżer. ­W ostatnich miesiącach zmierzyliśmy się ze zmianami o 180° – biura zamilkły, aktywni handlowcy przeszli w stan uśpienia, osoby dotychczas aktywne otrzymywały mniej zadań. Powrót do pracy na pełnych obrotach nie zajmie nam jednego dnia. Musimy nadzorować ten proces, aby pracownicy nie poczuli się przeładowani obowiązkami, ale jednocześnie byli wydajni. W tym właśnie pomogą nasze warsztaty.

Darmowa forma wydarzenia i jego kompaktowa forma pomogą zapoznać się z ideą zarządzania szczęściem w pracy, bez angażowania dużych środków i całego zespołu.

Informacje o szkoleniu:

Data i godzina: 9 czerwca 2020, 10:00-12:00

Prowadzące: Renata Kałużna i Dorota Wierzbicka-Kot

Forma szkolenia: online, dostęp poprzez link wysyłany mailowo

Zapisy na wydarzenie: https://www.lp.ihawi.com/25-sposobow-na-zwiekszenie-zaangazowania-pracownikow

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
25 SPOSOBÓW NA ZWIĘKSZENIE ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW BIZNES, Firma - Bezpłatne szkolenie "25 sposobów na zwiększenie zaangażowania pracowników" International Happiness at Work Institute
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Similar Posts