Biznes Firma

Tikkurila Polska SA z tytułem „Orła WPROST 2019”

Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem „Orła WPROST

Data publikacji: 2019-09-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tikkurila Polska SA z tytułem „Orła WPROST 2019”
Kategoria: BIZNES, Firma

Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem „Orła WPROST 2019”.

Tikkurila Polska SA z tytułem „Orła WPROST 2019” BIZNES, Firma - Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem „Orła WPROST 2019”.

Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem „Orła WPROST 2019”. „Orły WPROST” to nagrody przyznawane przez redakcję tygodnika „WPROST” przy współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode. Tytuł przyznany jest największym i najbardziej dynamicznym firmom oraz samorządom i wybitnym osobowościom, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarki regionalnej i krajowej. Notowanie zwycięzców ma charakter ogólnopolski, nagrody są wręczane podczas gali organizowanych w stolicach poszczególnych regionów.

Tegoroczna gala dla firm z regionu podkarpackiego odbyła się 
17 września br. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Nagrodę „Orła WPROST 2019” dla Tikkurila Polska SA odebrała Magdalena Olszewska, Corporate Communications and PR Manager.

Tikkurila Polska S.A. jest czołowym producentem farb i lakierów w Polsce w segmencie premium oraz ekonomicznym, znanym z marek Tikkurila, Beckers, Jedynka i Polifarb Dębica. Firma jest częścią koncernu farbiarskiego Tikkurila Oyj, który od blisko 160 lat oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, trwałe, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma była wielokrotnie nagradzana za jakość oferowanych produktów oraz doceniana za zaangażowanie w działalność CSR. Tikkurila aktywnie promuje zrównoważony rozwój i uwzględnia aspekty środowiskowe, finansowe i społeczne w codziennych działaniach oraz w strategicznym rozwoju biznesu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tikkurila Polska SA z tytułem „Orła WPROST 2019” BIZNES, Firma - Tikkurila Polska SA została wyróżniona tytułem „Orła WPROST 2019”.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy