Biznes Firma

Ruszyła 2. edycja konkursu „Firma wolna od tytoniu”

Data publikacji: 2020-05-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ruszyła 2. edycja konkursu „Firma wolna od tytoniu”
Kategoria: BIZNES, Firma

Pracodawcy RP rozpoczynają drugą edycję konkursu „Firma wolna od tytoniu

Ruszyła 2. edycja konkursu „Firma wolna od tytoniu” BIZNES, Firma - Pracodawcy RP rozpoczynają drugą edycję konkursu „Firma wolna od tytoniu

Pracodawcy RP rozpoczynają drugą edycję konkursu „Firma wolna od tytoniu”. To część projektu „Nie palę, bo…” skierowanego do pracodawców i pracowników, promującego ideę miejsc pracy wolnych od tytoniu.

Do konkursu mogą zgłosić się te wszystkie firmy, które wprowadziły w życie działania zachęcające do ograniczenia używania wyrobów tytoniowych w czasie pracy. Oprócz szansy zdobycia atrakcyjnych nagród konkurs daje możliwość pokazania innym przedsiębiorstwom skutecznych metod walki z tytoniowym nałogiem.

Firmy mogą zgłosić się w 3 kategoriach:

1.     „Przedsiębiorstwo, firma, zakład pracy najbardziej angażująca i wspierająca swoich pracowników w walce z nałogiem”.

2.     „Najbardziej skuteczne przedsiębiorstwo, firma, zakład pracy”.

3.     „Najbardziej nowatorskie i kreatywne praktyki”.

W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, które zgłosiły swoje uczestnictwo w projekcie „Nie palę, bo…” oraz wypełniły formularz konkursowy dostępny na stronie www.firmawolnaodtytoniu.pl. Głównym zadaniem konkursowym jest przedstawienie sposobów ograniczania używania wyrobów tytoniowych i wyrobów powiązanych w zakładzie pracy oraz przesłanie dokumentacji fotograficznej prowadzonych aktywności.

Zdecydowaliśmy się na kontynuację konkursu „Firma wolna od tytoniu”, ponieważ chcemy pokazywać dobre praktyki, które przynoszą efekty w walce z nałogiem palenia w zakładach pracy. To także doskonała okazja do nagrodzenia przedsiębiorstw aktywnie uczestniczących w naszym projekcie. Dzięki nim rośnie świadomość o tym, jakie negatywne skutki dla zdrowia i otoczenia niesie palenie. Naszym głównym celem jest edukacja oraz profilaktyka, a poprzez bezpośrednie działania w firmach jest ona najbardziej skuteczna. Zachęcamy wszystkich do udziału – mówi Patrycja Kosińska z Departamentu Funduszy Europejskich Pracodawców RP, realizatora projektu „Nie palę, bo…”.

Termin nadesłania zgłoszeń mija 31 października 2020 roku. Wszystkie informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie www.firmawolnaodtytoniu.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ruszyła 2. edycja konkursu „Firma wolna od tytoniu” BIZNES, Firma - Pracodawcy RP rozpoczynają drugą edycję konkursu „Firma wolna od tytoniu
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Similar Posts