Biznes Firma

RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016

Data publikacji: 2016-04-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016
Kategoria: BIZNES, Firma

RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016

RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016 BIZNES, Firma - RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016

Już po raz ósmy odbędą się w Warszawie Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. 12 i 13 kwietnia 2016r. RAJAPACK Polska zaprezentuje swoją najnowszą ofertę w hali EXPO XXI.

– Proponujemy najbogatszą ofertę produktów opakowaniowych, magazynowych i biurowych dla każdego typu działalności biznesowej. Naszą specjalnością są opakowania kartonowe, foliowe i papierowe oraz urządzenia i akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem – mówi Jarosław Kamiński, Dyrektor Zarządzający RAJAPACK Sp. z o.o.

Nowości i Bestsellery!

RAJAPACK zaprasza wszystkich gości na stoisko A7, gdzie będą mogli odkryć najnowsze urządzenie w profesjonalnej gamie RAJASYSTEM: Geami WrapPak®. To urządzenie gwarantuje ekologiczne, eleganckie i nowoczesne zabezpieczenie produktów. W połączeniu z urządzeniem do wytwarzania papierowego wypełniacza (FillPak® TT Cutter) lub produkcji poduszek powietrznych (MINI PAK’R®) stanowi idealne rozwiązanie dla firm, które kładą duży nacisk na skuteczne i atrakcyjne pakowanie produktów.  Wszystkie te urządzenia będzie można przetestować na stoisku RAJAPACK. Oczywiście specjaliści firmy zaprezentują także gamę bestsellerowych produktów, takich jak kartony wysyłkowe Rajapost, woreczki Rajabag, tuby kartonowe, taśmy samoprzylepne Rajatape, kieszenie samoprzylepne Rajalist czy folię bąbelkową.

Goście, goście

RAJAPACK przygotował dla odwiedzających stoiska specjalne kody rabatowe do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym RAJAPACK. Bestsellery prezentowane na targach, jak i inne produkty z całego asortymentu, będzie można nabyć ze zniżką 10%.

Spotkajmy się na targach!

W czasie targów halę EXPO XXI odwiedzą m.in. projektanci i technolodzy opakowań, przedstawiciele działów marketingu i menadżerowie marek. Spotkanie z pewnością będzie okazją do wymiany doświadczeń i pomysłów. Organizatorzy przygotowali również wiele atrakcji – warsztaty kreatywne, panele wykładowe i prezentacje. O urozmaicenie programu targów zadbają również liczni wystawcy.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016 BIZNES, Firma - RAJAPACK zaprasza na Targi Packaging Innovations 2016
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma