Przyspiesz oszczędzanie z ING i zarabiaj 5% w skali roku

ING Bank Śląski wprowadza ofertę specjalną dla posiadaczy Otwartego Konta Oszczędnościowego w złotych, polegającą na czasowym podwyższeniu oprocentowania oszczędności. Nowe środki wpłacone na rachunek OKO otrzymają oprocentowanie wyższe od standardowego o 1,75 p.p. w stosunku rocznym.

Promocja „Przyspieszacz Oszczędzania” jest skierowana do klientów indywidualnych oraz małych firm i obowiązuje w okresie od 14 czerwca do 15 września br. Przedmiotem oferty jest dodatkowe oprocentowanie nowych środków wpłaconych w okresie trwania oferty na rachunek OKO. Promocyjne oprocentowanie OKO w dniu rozpoczęcia oferty specjalnej przedstawia się następująco:

– dla kwoty poniżej 100 tys. PLN: 3,25% + 1,75% = 5,00%

– dla kwoty od 100 tys. PLN: 3,50% + 1,75% = 5,25%

Podwyższonym oprocentowaniem objęte są środki wpłacone na OKO w okresie promocji, stanowiące nadwyżkę ponad całościowe saldo środków klienta w ING Banku Śląskim na rachunkach i lokatach w PLN w dniu 14 czerwca br.

Dodatkowo, klienci wpłacający w okresie promocji nowe środki w wysokości minimum 10.000 PLN, otrzymają w oddziale upominek – „Przewodnik po Polsce” wydany przez wydawnictwo Pascal.

http://media.ingbank.pl/pr/164010/przyspiesz-oszczedzanie-z-ing-i-zarabiaj-5-w-skali-roku

Authors
Top