Biznes Firma

Provema z certyfikatem przedsiębiorstwo Fair Play!

Data publikacji: 2020-11-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Provema z certyfikatem przedsiębiorstwo Fair Play!
Kategoria: BIZNES, Firma

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play!” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych.

Provema z certyfikatem przedsiębiorstwo Fair Play! BIZNES, Firma - Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play!” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych.

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play!” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych. Wprowadzane w swoich instytucjach zmian, dotyczących organizacji pracy i kształtowania odpowiednich relacji ze współpracownikami i lokalna społecznością przynosi globalne efekty, a także zachęca inne przedsiębiorstwa do takiego działania.

Wyłonieni w dwu-etapowym postępowaniu przedsiębiorcy – laureaci, to podmioty, które w swojej działalności kierują się etycznym postępowaniem, rzetelnym traktowaniem kontrahentów i partnerów, a także pracowników. To firmy wywiązujące się ze zobowiązań finansowych i podatkowych aktywnie wspierające organizacje non profit, fundacje i działalność charytatywną.

Odpowiedzialność społeczna nie jest jednowymiarowa. Głównym zadaniem etyki biznesu jest sposób prowadzenia zwyczajnych, codziennych działań gospodarczych. Kultura prowadzenia rozmów w firmie z pracownikami, obchodzenie się z klientami, wytwarzanie produktów, generowanie usług czy wybór kontrahentów bądź szkoleniowców, na których ma wzorować się kadra ma decydujący wpływ na to, czy działania firmy będą uważane za etyczne.

"Zasady etycznej odpowiedzialności biznesu" są jednym z kluczowych elementów w działaniach naszej spółki. Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach są filarami naszej innowacyjności. Chcemy żeby partnerzy byli tego świadomi” – mówi Grzegorz Szulik, prezes zarządu spółki Provema.

Provema przykłada bardzo dużą wagę do inicjatyw mających na celu promocję etyki w biznesie, przejrzystości i transparentności. Zmierza do promowania firm wiarygodnych, a więc dostrzegających potrzebę kształtowania i doskonalenia standardów kultury organizacyjnej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Provema z certyfikatem przedsiębiorstwo Fair Play! BIZNES, Firma - Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play!” jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy