Biznes Firma

Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?

Data publikacji: 2020-06-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości?
Kategoria: BIZNES, Firma

Już w czwartek, 25.06 zapraszamy na otwarty webinar poświęcony digitalizacji i automatyzacji biznesu bez programistów!

Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? BIZNES, Firma - Już w czwartek, 25.06 zapraszamy na otwarty webinar poświęcony digitalizacji i automatyzacji biznesu bez programistów!

Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? Na to pytanie opowiedzą przedstawiciele firm Qalcwise.com i Omega Enterprise Services podczas otwartego webinaru, który odbędzie się w czwartek, 25 czerwca 2020 o g. 14:00. Uczestnicy dowiedzą się, jak przeprowadzić biznes przez proces digitalizacji i automatyzacji… bez programistów!

To kolejne wydarzenie w ramach cyklu webinarów "Czwartki z ekspertami", organizowanych przez Omega Enterprise Services, firmy zapewniającej kompleksowe usługi teleinformatyczne. Tym razem gościem będzie Krzysztof Kowal, CEO i Współzałożyciel Qalcwise.com, lider wśród producentów narzędzi no-code do budowy aplikacji biznesowych. Organizatorzy skoncentrują się na wyzwaniach, jakie postawiła przed firmami pandemia koronawirusa i związana z nią praca zdalna. Po okresie pandemii większość firm już wie, jakie obszary zostały zaniedbane i wymagają wsparcia. Jednak niewiele ma świadomość, jakie są dostępne technologie i narzędzia na rynku oraz dlaczego warto sięgnąć po nowoczesne, customowe rozwiązania. Krzysztof Kowal opowie więc o automatyzacji procesów w firmie, rzeczywistych kosztach automatyzacji oraz dlaczego warto niektóre procesy przenieść na wyższy poziom. Gość zaprezentuje nowoczesne narzędzie, jakim jest platforma typu no-code umożliwiająca tworzenie profesjonalnych aplikacji biznesowych bez potrzeby programowania.

Firmę Omega Enterprise będzie reprezentowała Justyna Kwil – Manager ds. automatyzacji procesów biznesowych. Spotkanie poprowadzi niezastąpiony Marek Bugała Dyrektor Generalny ds. Sprzedaży w Intelligent Technologies S.A.

Webinar ma charakter otwarty, nie jest wymagana rejestracja.  Link do wydarzenia: https://tiny.pl/7cwl6

———————————————-

Qalcwise.com – lider wśród polskich producentów narzędzi co-code. Qalcwise to innowacyjna platforma do budowy aplikacji biznesowych "bez programowania". Autorska technologia pozwala na tworzenie aplikacji za pomocą formuł arkusza kalkulacyjnego i widgetów. Aplikacje upraszczają, przyspieszają i automatyzują obsługę procesów zarządzanych dotąd ręcznie, na papierze lub w Excelu. Qalcwise minimalizuje ryzyko błędów i nadużyć, zwiększa wydajność zespołów i obniża koszty obsługi administracyjnej. Z aplikacji Qalcwise korzysta już ponad 100 000 upracowników polskich i międzynarodowych firm, m.in: Osram, Schindler, Costa Coffee, Lafarge, Gatta, Medicover. 

Omega Enterprise Services to połączenie wiedzy biznesowej oraz doświadczenia z najnowszymi technologiami. Jako integrator teleinformatyczny dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom Biznesowym najwyższej jakości usługi. Pomagamy w zakresie rozwoju, zarządzania oraz utrzymania infrastruktury teleinformatycznej. Realizujemy projekty migracji istniejących środowisk do chmury, wdrażamy rozwiązania Disaster Recovery oraz dostarczamy rozwiązania IT „pod klucz”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Otwarty webinar: Jak osiągnąć efektywność w nowej rzeczywistości? BIZNES, Firma - Już w czwartek, 25.06 zapraszamy na otwarty webinar poświęcony digitalizacji i automatyzacji biznesu bez programistów!
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Similar Posts