Biznes Firma

Monitoring Internetu w parze z pozycjonowaniem: Brand24 i Grupa iCEA łączą siły

Data publikacji: 2020-06-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Monitoring Internetu w parze z pozycjonowaniem: Brand24 i Grupa iCEA łączą siły
Kategoria: BIZNES, Firma

Dbając o swoją markę w sieci trzeba działać wielowymiarowo, gdyż dokładny research to pierwszy krok do planowania skutecznych kampanii marketingowych. Mając na uwadze powyższą zależność Grupa iCEA nawiązała współpracę z Brand24, na której bezpośrednio skorzystają klienci.

Monitoring Internetu w parze z pozycjonowaniem: Brand24 i Grupa iCEA łączą siły BIZNES, Firma - Dbając o swoją markę w sieci trzeba działać wielowymiarowo, gdyż dokładny research to pierwszy krok do planowania skutecznych kampanii marketingowych. Mając na uwadze powyższą zależność Grupa iCEA nawiązała współpracę z Brand24, na której bezpośrednio skorzystają klienci.

Brand24 to platforma zajmująca się monitoringiem Internetu, co pozwala korzystającym z jej usług podmiotom na bieżąco kontrolować swoją obecność w sieci. Wszelkie wzmianki na temat konkretnej marki, zarówno bezpośrednie odniesienia jak i pośrednie nawiązania, rozpoznawane za pomocą podanych fraz kluczowych, pojawiają się w wygodnym panelu w serwisie Brand24. Za jego pomocą osoby dbające o wizerunek firmy, której dotyczą poszczególne wzmianki, mogą nie tylko reagować na zachowania konkurencji lub internautów, ale również planować skuteczne działania z zakresu marketingu i PR. Innymi słowy, znając swoją pozycję w sieci, można skutecznie dbać o swój wizerunek online oraz opracować strategię komunikacji marki dopasowaną do internetowych realiów.

Dzięki nawiązanej współpracy Grupa iCEA, jako jedna z największych agencji SEO w Polsce, umożliwi swoim klientom dostęp do narzędzi analitycznych i stałego monitoringu marki w Internecie na atrakcyjnych warunkach. Poznańska agencja postrzega, a przy tym aktywnie promuje pozycjonowanie w modelu SEO360, uwzględniającym wiele zmiennych, które mają wpływ na finalne efekty działań marketingowych online. W takim podejściu skuteczność kampanii SEO, na którą składają się choćby: jakość działań content marketingowych, proces link buildingu czy dokładnie przeprowadzona optymalizacja techniczna, można wyraźnie podnieść dzięki stworzeniu kompleksowej strategii i wielopłaszczyznowej orientacji w działaniach.

Współpracę Grupy iCEA i Brand24 określić można mianem kooperacji pionu koncepcyjnego z operacyjnym, choć jest to duże uproszczenie. W praktyce przedmiotem współpracy nie będzie dostęp do szerokiego zakresu analityki internetowej dla specjalistów poznańskiej agencji SEO360, ale umożliwienie klientom bezpośredniego monitorowania kondycji wizerunkowej swoich przedsiębiorstw w sieci na niezwykle atrakcyjnych warunkach:

Grupa iCEA umożliwi każdemu z zainteresowanych klientów wydłużenie okresu próbnego i ponad 2-krotnie dłuższe testowanie platformy Brand24 (w porównaniu do normalnych warunków),

Klienci decydujący się na wykupienie abonamentu w Brand24 otrzymają korzystniejsze warunki i możliwość zmniejszenia miesięcznych zobowiązań. 

Warto podkreślić, że z czysto biznesowej perspektywy, Brand24 jest niezwykle przydatnym narzędziem do pozyskiwania kluczowych informacji, które stanowić może wyraźną przewagę konkurencyjną nie tylko w segmencie e-commerce, ale również w działalności usługowej online.

– Brand24 oferuje usługi kluczowe dla naszych klientów, którzy swoje działania marketingowe opierają na wielu filarach, w tym na postrzeganych priorytetowo kampaniach SEO, realizowanych przez naszych specjalistów. Nawiązanie współpracy między naszymi firmami cieszy nas niezmiernie, gdyż dzięki niej nasi klienci otrzymają możliwość korzystania z doskonałego narzędzia analitycznego, które będzie dla nich realnym wsparciem w prowadzeniu biznesu – powiedział Paweł Borowik, Prezes Zarządu Grupy iCEA.

 

Grupa iCEA – Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

 

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: [email protected]
telefon: 721 622 986

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Monitoring Internetu w parze z pozycjonowaniem: Brand24 i Grupa iCEA łączą siły BIZNES, Firma - Dbając o swoją markę w sieci trzeba działać wielowymiarowo, gdyż dokładny research to pierwszy krok do planowania skutecznych kampanii marketingowych. Mając na uwadze powyższą zależność Grupa iCEA nawiązała współpracę z Brand24, na której bezpośrednio skorzystają klienci.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy