Biznes Firma

Mobilny Barista dystrybutorem ekspresów Franke na Podlasie

Data publikacji: 2020-10-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mobilny Barista dystrybutorem ekspresów Franke na Podlasie
Kategoria: BIZNES, Firma

Mobilny Barista został dystrybutorem ekspresów kawowych Franke na województwo podlaskie.

Mobilny Barista dystrybutorem ekspresów Franke na Podlasie BIZNES, Firma - Mobilny Barista został dystrybutorem ekspresów kawowych Franke na województwo podlaskie.

Mobilny Barista został dystrybutorem ekspresów kawowych Franke na województwo podlaskie. Nowoczesne maszyny można obejrzeć, wypróbować i zamówić w lokalu przy ul. Produkcyjnej 72 w Białymstoku. To rozwiązania dla biznesu, które doskonale sprawdzą się tam, gdzie potrzebna jest szybka i dobra kawa.

Franke to szwajcarska firma z ponad 50-letnim doświadczeniem w obsłudze gastronomii. Ich ekspresy do kawy spotkać można w wielu kawiarniach, ale nie tylko. Popularne są także tam, gdzie kawa na wynos jest tylko dodatkiem, ale przynoszącym realny zysk – między innymi na stacjach Orlen. Te nowoczesne urządzenia pozwalają na przygotowanie przeróżnych wariantów kawy – od cappuccino, poprzez latte macchiato aż po klasyczne espresso. A wszystko to w powtarzalnej, najlepszej jakości.
Polacy pokochali koncept „coffee-to-go”. Szybka kawa na wynos i hot dogi sprzedają się wszędzie rewelacyjnie i towarzyszą klientom np. w czasie zakupów, w drodze do pracy, czy w czasie oczekiwania na przesiadkę. Stąd wzbogacenie oferty o gorącą kawę to pomysł, który nie tylko ucieszy klientów, ale i rozwinie biznes przynosząc nowe zyski. Ale nie wystarczy już zwykła kawa bez wyrazu w plastikowym kubeczku. Konsumenci oczekują wysokiej jakości napoju, który pobudzi, ale też zapewni małą chwilę aromatycznej przyjemności w czasie codziennej bieganiny.

– Ekspresy Franke sprawdzają się w swojej roli doskonale. Wszystko dzięki ich zwiększonej wydajności, szybkości przygotowania i powtarzalności. To sprawia, że za każdym razem otrzymujemy tak samo dobrą kawę w krótkim czasie, klient więc nie czeka długo na rozgrzewający napój. Nie bez powodu ekspresy te przygotowują kawę zarówno na wspomnianych stacjach benzynowych, jak i w modnych kawiarniach – mówi Marcin Zalewski z Mobilnego Baristy, który właśnie został dystrybutorem ekspresów marki Franke na Podlasie.

Rozważając inwestycję w ekspres dla swojego biznesu warto więc zajrzeć do Palarni Kawy The White Bear na Produkcyjną 72 w Białymstoku, by na własne oczy przekonać się, jak duże możliwości oferują współczesne maszyny. Znajdujące się tam modele można nie tylko obejrzeć, ale i przetestować – powciskać guziki, sprawdzić jak działają panele dotykowe, spróbować kawy. Producent zapewnia szeroką gamę dodatków i specyfikacji, dzięki czemu z łatwością można wybrać urządzenie odpowiadające potrzebom firmy – w ofercie są zarówno modele w pełni zautomatyzowane, jak i półautomatyczne, a doświadczony Mobilny Barista podpowie i wskaże najlepsze rozwiązania.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mobilny Barista dystrybutorem ekspresów Franke na Podlasie BIZNES, Firma - Mobilny Barista został dystrybutorem ekspresów kawowych Franke na województwo podlaskie.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Similar Posts