Wiadomości Branżowe

mBank: lokata Słodki procent z zyskiem 3,1 proc.

W ramach najnowszej oferty depozytowej, mBank przedstawia lokatę terminową Słodki procent. Trzymiesięczny depozyt umożliwia zwrot na poziomie 3,1 proc. w skali roku. Jest to konkurencyjne oprocentowanie w porównaniu do obecnych stawek na rynku.

Zakładając lokatę w mBanku można uzyskać zwrot z inwestycji w wysokości 3,1 proc. w skali roku, co jest konkurencyjną propozycją w porównaniu do średniej stawki na rynku (depozyty kwartalne) wynoszącą obecnie 2,71 proc. p.a.

– Dodatkową zaletą naszego produktu jest możliwość założenia dowolnej liczby lokat, a także wysoka, maksymalna kwota jaką klient może w ten sposób zainwestować na poziomie nawet 500 tys. zł. Minimalna kwota depozytu to natomiast 1 tys. zł – mówi Magdalena Wójcik, ekspert z Wydziału Produktów Oszczędnościowych mBanku. 

Promocja trwa do 6 listopada. Lokatę można założyć online w serwisie transakcyjnym, w placówce banku lub telefonicznie kontaktując się z konsultantem mLinii.

Wskazane oprocentowanie dotyczy nowych środków. Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie transakcji kartą płatniczą na minimalną kwotę 100 zł.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Grupa mBank. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #abc 7   #cej   #emy   #gdy   #jest   #kt   #nie   #poziom   #przypadku   #rej   #ugi