Biznes Firma

Mazars ogłasza wyniki finansowe za 2018 rok

Data publikacji: 2019-01-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mazars ogłasza wyniki finansowe za 2018 rok
Kategoria: BIZNES, Firma

Mazars, międzynarodowa, zintegrowana i niezależna firma audytorsko-doradcza specjalizująca się w audycie, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradczych, opublikowała swój Rocznik 2018, podając sumę globalnych przychodów i plany międzynarodowego rozwoju.

Mazars ogłasza wyniki finansowe za 2018 rok BIZNES, Firma - Mazars, międzynarodowa, zintegrowana i niezależna firma audytorsko-doradcza specjalizująca się w audycie, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradczych, opublikowała swój Rocznik 2018, podając sumę globalnych przychodów i plany międzynarodowego rozwoju.

Firmowy Rocznik podkreśla, że rok 2018 to czas globalnego wzrostu i ekspansji, prezentując wizję zrównoważonego rozwoju w złożonym i szybko rozwijającym się świecie.

Paryż/Warszawa, 31 stycznia 2019 r. – Mazars, międzynarodowa, zintegrowana i niezależna firma audytorsko-doradcza specjalizująca się w audycie, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradczych, opublikowała swój Rocznik 2018, podając sumę globalnych przychodów w wysokości 1,6 miliarda EUR, co oznacza 8,7% wzrost w stosunku do ubiegłego roku. Od 2013 roku Mazars zwiększył globalne obroty o ponad 50%. Mazars poinformował jednocześnie o powiększeniu zespołów w Australii, Francji i w Nigerii oraz o rozszerzeniu działalności o nowe rynki. W tym roku do Mazars dołączyły firmy w Palestynie, Arabii Saudyjskiej i w Słowenii. Pozwoli to na lepszą obsługę lokalnych i międzynarodowych klientów w tych krajach.

Mazars to obecnie zespół 23 000 specjalistów i ponad 1 000 partnerów pracujących w 310 biurach w 89 krajach świata. Przez ostatnie 75 lat Mazars doświadczał stałego, nieprzerwanego rozwoju, który firma zawdzięcza swojemu unikalnemu, międzynarodowemu modelowi biznesowemu.

– Tegoroczne wyniki finansowe podkreślają odporność i skuteczność naszego modelu zintegrowanego partnerstwa. W minionych 25-ciu latach zwiększył się ponad dziesięciokrotnie: globalne przychody wzrosły ze 100 milionów EUR do 1,6 miliarda EUR bez uszczerbku na naszych wartościach i bez żadnych ustępstw, jeśli chodzi o nasze podstawowe zasady. – powiedział Prezes Mazars Hervé Hélias.

2018 rok był dobrym rokiem dla Mazars w Polsce. W dalszym ciągu towarzyszyliśmy klientom w dostosowaniu się do lokalnych i globalnych trendów gospodarczych i nowych przepisów krajowych. W tym celu wzmocniliśmy dział doradztwa podatkowego, praktykę doradztwa transakcyjnego, wdrożyliśmy nowe rozwiązania informatyczne, aby zapewnić jeszcze wyższy poziom usług w dziale usług księgowych i kadrowo-placowych oraz zapewnić najwyższej jakości usługi realizowane przez dział audytu. Usługi audytorskie na najwyższym poziomie stanowią podstawę naszego zobowiązania do działania w interesie publicznym.

W 2018 roku uplasowaliśmy się na 5. miejscu pod względem przychodów z audytu w rankingu Firm Audytorskich dziennika “Rzeczpospolita”. Zajęliśmy też wysokie pozycje w rankingach firm doradczych i księgowych “Book of Lists 2018/2019”.

– W Mazars wierzymy, że nasze bogate doświadczenie, dynamiczny rozwój, wysokie miejsce w rankingach a przede wszystkich zaufanie naszych klientów pokazują, że stanowimy realną alternatywę dla firm z tzw. „wielkiej czwórki”. – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

W kontekście bezprecedensowych zmian Mazars przyspiesza transformację, aby lepiej pomagać klientom poruszać się w złożonym otoczeniu. Firma zobowiązała się do bycia dobrym obywatelem świata, wprowadzając program “MazarsForGood”, którego celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na świat i społeczności, w których firma działa.

Hervé Hélias dodaje: – Wierzymy, że wyniki i odpowiedzialność idą ze sobą w parze. Jesteśmy zdeterminowani, by zdobywać nowe kompetencje i pozyskiwać nowych specjalistów, by jeszcze lepiej służyć naszym klientom i zwiększać naszą zdolność do wspierania wzrostu dla wspólnego dobra.

O Mazars

Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną firmą specjalizującą się w audycie, usługach księgowych, doradztwie biznesowym, podatkowym i prawnym. Działając w 89 krajach i na terytoriach zależnych, na dzień 1 stycznia 2019 roku firma korzysta z wiedzy 23 000 specjalistów, którzy wspierają duże, międzynarodowe grupy, MŚP, inwestorów prywatnych i instytucje publiczne na każdym etapie ich rozwoju. Spółka Mazars w Polsce jest obecna od 1992 roku i prowadzi działalność w Warszawie oraz w Krakowie, zatrudniając łącznie ponad 220 specjalistów.

Kontakt:

Lorraine Hackett
Mazars
E: [email protected]
M: +44 (0)78 8128 3962

Wintana Kiros 
Edelman
E: [email protected]
M: +33 1 86 21 50 81

Renata Stefanowska
Mazars w Polsce
E: [email protected]
M: +48 605 36 71 35

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Mazars ogłasza wyniki finansowe za 2018 rok BIZNES, Firma - Mazars, międzynarodowa, zintegrowana i niezależna firma audytorsko-doradcza specjalizująca się w audycie, doradztwie podatkowym, prawnym i usługach doradczych, opublikowała swój Rocznik 2018, podając sumę globalnych przychodów i plany międzynarodowego rozwoju.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma