Biznes Firma

KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW

Data publikacji: 2019-08-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW
Kategoria: BIZNES, Firma

Tegoroczna edycja kongresu 60 milionów odbywa się w Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Wśród mówców w Rzeszowie i Nowym Jorku pojawi się Krzysztof Sadecki. Podczas nowojorskiej edycji odbędzie się premiera jego książki „Poznaj świat i spotkaj siebie”.

KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW BIZNES, Firma - Tegoroczna edycja kongresu 60 milionów odbywa się w Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Wśród mówców w Rzeszowie i Nowym Jorku pojawi się Krzysztof Sadecki. Podczas nowojorskiej edycji odbędzie się premiera jego książki „Poznaj świat i spotkaj siebie”.

Kongres 60 milionów ma na celu zrzeszenie polskich środowisk biznesowych rozsianych w kraju i poza jego granicami. Nazwa wydarzenia nawiązuje do żyjącej na świecie liczby Polaków, by podkreślić ich jedność mimo różnych krajów zamieszkania. Tegoroczna edycja kongresu odbywa się od 7 lutego do 6 października w sześciu miastach: Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Wśród zaproszonych mówców w Rzeszowie i Nowym Jorku pojawi się Krzysztof Sadecki – redaktor naczelny Businessman Today i autor książek o innerbuildingu. Podczas nowojorskiej edycji odbędzie się również premiera jego książki „Poznaj świat i spotkaj siebie” dla Polonii w USA.

Celem Kongresu 60 milionów jest zbudowanie wspólnej płaszczyzny komunikacji między Polakami z różnych krajów i pokoleń, dając im podwaliny do współpracy i dialogu. Krzysztof Sadecki, ekspert w dziedzinie alternatywnych rynków inwestycyjnych i autor książek, był jednym z mówców podczas berlińskiej edycji wydarzenia i wystąpi także w Rzeszowie i Nowym Jorku. Podczas wystąpień dzieli się z publicznością swoją wiedzą z zakresu inwestowania, wprowadzania na rynek marek zagranicznych oraz prowadzenia biznesu w oparciu o innerbuilding, czyli odpowiednika bodybuildingu (modelowania sylwetki) w sferze umysłowej.

– Jak osiągnąć siłę psychiczną? Istotą życia są zmiany, które stanowią główny motor kształtowania osobowości i rozwoju empatii, samodzielności i indywidualizmu. Zmian nie należy się bać, a wręcz przeciwnie – czerpać z nich jak najwięcej. Żadna zmiana w naszym życiu nie wydarzy się sama – mówi Krzysztof Sadecki.

Podczas edycji nowojorskiej będzie miała miejsce premiera jego najnowszej książki „Poznaj świat i spotkaj siebie”, która stanowi poszerzenie zagadnienie innerbuildingu w aspekcie podróżowania. Krzysztof Sadecki przybliża czytelnikom swoje podróże, traktując je jako wydarzenia kształtujące jego rozwój osobisty i zdolności motywacyjne.

– Poprzez stawianie czoła kolejnym wyzwaniom oraz próbowaniu nowych rzeczy, lepiej poznajemy siebie, co w konsekwencji prowadzi do upragnionych zmian w życiu. Tylko w ten sposób zrealizujemy swoje cele. Powinniśmy wprowadzić pozytywny nawyk, który tylko z początku będzie nieprzyjemny. Jednak w dłuższej perspektywie zmieni nasze życie na lepsze. Może to być praktyka medytacji, wyjście na spacer bądź trening. Ważne, abyśmy byli w tym konsekwentni. Metodą małych kroków jesteśmy w stanie poprawić zdolność koncentracji, przyspieszyć proces uczenia się, a nawet rozwinąć drzemiące w nas talenty – mówi Krzysztof Sadecki, autor książki „Poznaj siebie”, „Poznaj świat i spotkaj siebie” i redaktor naczelny magazynu „Businessman Today”.

Tegoroczna edycja Kongresu ma sześć edycji, które cieszą się dużą popularnością. Na 2020 rok zaplanowanych jest już aż osiem edycji w miastach takich jak: Miami, Mediolan, Berlin, Chicago, Londyn, Buffalo, Rzeszów, Nowy Jork.

Krzysztof Sadecki – Ambasador Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka, redaktor naczelny magazynu Businessman Today, autor książek ,,Własny biznes – dlaczego tak?”, ,,Poznaj siebie” oraz ,,Poznaj świat i spotkaj siebie”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KRZYSZTOF SADECKI MÓWCĄ KONGRESU 60 MILIONÓW BIZNES, Firma - Tegoroczna edycja kongresu 60 milionów odbywa się w Miami, Londynie, Berlinie, Buffalo, Rzeszowie i Nowym Jorku. Wśród mówców w Rzeszowie i Nowym Jorku pojawi się Krzysztof Sadecki. Podczas nowojorskiej edycji odbędzie się premiera jego książki „Poznaj świat i spotkaj siebie”.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy