Biznes Firma

ETC Swarzędz dla lokalnej społeczności

Data publikacji: 2019-11-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ETC Swarzędz dla lokalnej społeczności
Kategoria: BIZNES, Firma

ETC Swarzędz to nie tylko doskonałe miejsce do zakupów. To również tętniące życiem centrum spotkań oraz wydarzeń. W pasażu handlowym organizowane są bezpłatne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

ETC Swarzędz dla lokalnej społeczności BIZNES, Firma - ETC Swarzędz to nie tylko doskonałe miejsce do zakupów. To również tętniące życiem centrum spotkań oraz wydarzeń. W pasażu handlowym organizowane są bezpłatne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

ETC Swarzędz to nie tylko doskonałe miejsce do zakupów. To również tętniące życiem centrum spotkań oraz wydarzeń. W pasażu handlowym organizowane są bezpłatne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Klienci mają okazję brać udział w badaniach profilaktycznych np. mammograficznych, warsztatach edukacyjnych i kreatywnych czy wydarzeniach kulturalnych. Ostatnio na terenie centrum odbyły się dwie wystawy –  fotografii zwycięskich prac w konkursie „W swarzędzkim obiektywie” oraz projektów grawerów konkursu „ASPiruj, kreuj, GRAweruj” organizowanego przez lokalną markę Radaway. W minionym tygodniu uczniowie okolicznych szkół uczestniczyli z kolei w projekcie „Mój zawód – moja przyszłość”, którego część odbywała się w ETC Swarzędz.

Projekt „Mój zawód – moja przyszłość” adresowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu gminy Swarzędz oraz do ich rodziców lub opiekunów, jak również nauczycieli i pedagogów szkolnych. Jego celem przede wszystkim było sprawdzenie predyspozycji młodzieży oraz pomoc w wyborze zawodowej ścieżki. W ramach akcji uczniowie mogli uczestniczyć m.in. w lekcjach dydaktycznych z zakresu doradztwa zawodowego, warsztatach zawodowych, wizytach na uczelniach wyższych oraz w wyjazdach do zakładów pracy mieszczących się na terenie gminy. Część wizyt odbyła się w ETC Swarzędz. Do akcji włączyły się m.in. Pizza Hut, Sushi&More, restauracja Olimp, sklep KIDS, Piekarnia-Cukiernia NATURA, biuro i dział techniczny ETC Swarzędz, fitness 2b Active, salon fryzjerski Wonderland oraz salon jubilerski Onyx Gold. Spotkania z najemcami centrum handlowego trwały od 30 do 50 minut. Uczniowie biorący udział w projekcje sami wybierali tematykę i poznawali szczegóły interesującej ich pracy. Rozmawiali z kierownikami, właścicielami i pracownikami o ich roli, zadaniach oraz wyzwaniach czekających każdego dnia. Młodzież miała również okazję uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących pytań dotyczących pracy w konkretnej branży, a dzięki temu zweryfikować swoje wyobrażenia na temat określonego stanowiska i zastanowić się nad wyborem przyszłego zawodu.

– Społeczność lokalna jest dla nas bardzo ważna i chcemy być jej częścią. Między innymi dlatego dla dzieci i dorosłych organizujemy w ETC Swarzędz liczne wydarzenia. Udział w projektach takich jak „Mój zawód” jest też dla nas ogromną wartością. Zaangażowanie i zadowolenie uczestników projektu ogromnie cieszy zarówno nas, jak i biorących udział w akcji najemców. Jesteśmy pewni, że tego typu kooperacja będzie stałym elementem działalności Centrum – mówi Anna Reymann, Leasing Manager ETC Swarzędz.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
ETC Swarzędz dla lokalnej społeczności BIZNES, Firma - ETC Swarzędz to nie tylko doskonałe miejsce do zakupów. To również tętniące życiem centrum spotkań oraz wydarzeń. W pasażu handlowym organizowane są bezpłatne atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma