Biznes Fundusze unijne

Chiński dla przedsiębiorców

Data publikacji: 2016-08-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Chiński dla przedsiębiorców
Kategoria: BIZNES, Fundusze unijne

Darmowe narzędzie dla przedsiębiorców sektora MŚP już jest dostępne. Kurs języka chińskiego biznesowego, przewodnik kulturowo-biznesowy, platforma B2B. Projekt Chinese for Business ułatwia małym i średnim przedsiębiorcom z Europy start na chińskim rynku.

Chiński dla przedsiębiorców BIZNES, Fundusze unijne - Darmowe narzędzie dla przedsiębiorców sektora MŚP już jest dostępne. Kurs języka chińskiego biznesowego, przewodnik kulturowo-biznesowy, platforma B2B. Projekt Chinese for Business ułatwia małym i średnim przedsiębiorcom z Europy start na chińskim rynku.

Z roku na roku zwiększa się potencjał współpracy gospodarczej Chin i Unii Europejskiej. Jednakże, przedsiębiorcy wciąż zmagają się na co dzień z trzema odwiecznymi problemami w prowadzeniu interesów z Państwem Środka: barierą językową, kulturową oraz odległością. Projekt Chinese for Business  w nowoczesny sposób rozwiązuje dawne problemy. Wystarczy zarejestrować się na chinese4.biz 

Pierwszym z trzech produktów projektu jest kurs języka chińskiego. Składa się on z czterech modułów tematycznych  – "W Podróży", "Przygotowania", "Negocjacje" oraz "Praca i życie", z których każdy obejmuje 10 lekcji. Użytkownik na każdych takich zajęciach uczy się gramatyki, podstawowych dialogów i słownictwa. Dzięki materiałom audio i ćwiczeniom interaktywnym, nauka jest równie skuteczna co w szkolnej ławie, a przyjemniejsza i możliwa w dowolnym miejscu. 

Przewodnik kulturowo-biznesowy to Chiny w pytaniach i odpowiedziach.  Od instrukcji jak wyrobić wizę tranzytową, przez to jak powinien wyglądać uścisk dłoni z chińskim biznesmenem po słynny dylemat jak jeść pałeczkami. Ponadto, każdy z artykułów jest zintegrowany z odpowiednią lekcją na kursie językowym. 

Platforma B2B umożliwia swobodną wymianę handlową między Chinami a UE. Każdy zarejestrowany użytkownik może zamieścić na niej ofertę swojej firmy w następujących językach: polskim, angielskim, francuskim, niderlandzkim, włoskim, portugalskim, hiszpańskim, niemieckim i chińskim. Oprócz dodawania własnych ofert, można także ich szukać. 

Tworzenie ofert w języku chińskim nie będzie problemem również dla Europejczyka. Już niebawem system SaaS projektu będzie wyposażony w specjalne, pionierskie narzędzie, które automatycznie przetłumaczy ją na  język chiński i udostępni potencjalnym kontrahentom. 

W założeniu przedsiębiorca po skończeniu kursu językowego i kulturowego będzie posiadał umiejętności do nawiązania kontaktu z Chińczykami poprzez platformę B2B.

Projekt został zrealizowany i zakończony w ramach programu Erasmus +. Wszystkie materiały jak narzędzie dostępne online i na urządzenia mobilne są całkowicie nieodpłatne. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Chiński dla przedsiębiorców BIZNES, Fundusze unijne - Darmowe narzędzie dla przedsiębiorców sektora MŚP już jest dostępne. Kurs języka chińskiego biznesowego, przewodnik kulturowo-biznesowy, platforma B2B. Projekt Chinese for Business ułatwia małym i średnim przedsiębiorcom z Europy start na chińskim rynku.
Hashtagi: #BIZNES #Fundusze unijne

Similar Posts