Banki

Bank Pocztowy obniża marże kredytów hipotecznych

Już od dziś nowe, niższe marże obowiązują dla kredytów mieszkaniowych i kredytów z dopłatami w programie Rodzina na swoim oferowanych przez Bank Pocztowy. Bank Pocztowy

Już od dziś nowe, niższe marże obowiązują dla kredytów mieszkaniowych i kredytów z dopłatami w programie Rodzina na swoim oferowanych przez Bank Pocztowy.

Bank Pocztowy uatrakcyjnia swoją ofertę hipoteczną. Od 10 maja br. Kredyty Mieszkaniowe i Kredyty Mieszkaniowe z dopłatami w ramach rządowego programu Rodzina na swoim dostępne są z niższymi marżami. Ich wysokość, w zależności od poziomu LTV, wygląda aktualnie następująco:

* dla LTV niższego od 50% – marża od 1,7% (wcześniej 1,9%),
* dla LTV 50% i wyższego, ale niższego od 80% – marża od 2% (wcześniej 2,1%),
* dla LTV 80% i wyższego – marża od 2,2% (wcześniej 2,5%).

Obniżenie marż produktów hipotecznych to kolejny krok Banku Pocztowego, który ma zachęcić Klientów do korzystania z jego kredytów mieszkaniowych. Wcześniej, w połowie marca, Bank rozpoczął promocję dla kredytów udzielanych z pakietem ubezpieczeniowym AVIVA, polegającą na wprowadzeniu jednolitej marży na poziomie 1,9%, niezależnie od poziomu LTV i kwoty kredytu. Ze specjalnej oferty dla kredytów z ubezpieczeniem skorzystać można do 30 czerwca br.

Saldo kredytów hipotecznych w Banku Pocztowym wynosi obecnie ponad 520 mln zł, z czego blisko 270 mln zł stanowią kredyty z dopłatami w programie Rodzina na swoim.

http://media.pocztowy.pl/pr/161522/bank-pocztowy-obniza-marze-kredytow-hipotecznych

A to już wiesz?  mBank uruchomił Centrum Finansowe w Londynie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy