Biznes Firma

Robot Pepper otworzy II Forum Inteligentnego Rozwoju, udział jest bezpłatny

Data publikacji: 2017-10-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Robot Pepper otworzy II Forum Inteligentnego Rozwoju, udział jest bezpłatny
Kategoria: BIZNES, Firma

II Forum Inteligentnego Rozwoju otworzy Robot Pepper, który otwierał stoisko polskiej delegacji na targach w Hanowerze. Udział w II Forum Inteligentnego jest bezpłatny.

Robot Pepper otworzy II Forum Inteligentnego Rozwoju, udział jest bezpłatny BIZNES, Firma - II Forum Inteligentnego Rozwoju otworzy Robot Pepper, który otwierał stoisko polskiej delegacji na targach w Hanowerze. Udział w II Forum Inteligentnego jest bezpłatny.

Pepper otwierał polskie stoisko w Hanowerze, teraz otworzy II Forum Inteligentnego Rozwoju

Plan Premier Beaty Szydło  na zrównoważony i inteligentny rozwój Polski stanie się przedmiotem dyskusji cenionych ekspertów podczas sesji otwarcia II Forum Inteligentnego Rozwoju, które rozpocznie się 23 października o godz.  9. O kierunku, w jakim podąża polska gospodarka opartym na nowych technologiach w połączeniu z bezpieczeństwem energetycznym, ale również między żywnościowym, będą dyskutować cenieni eksperci – naukowcy, politycy, przedstawiciele samorządu i biznesu. Jakie są ich opinie i gdzie widzą szanse i zagrożenia? O tym wszystkim i nie tylko dowiedzą się uczestnicy debaty inaugurującej II Forum Inteligentnego Rozwoju.

Sesja otwarcia II Forum Inteligentnego Rozwoju to jednak nie tylko debata, lecz również prezentacja projektu POLSKA 3.0- największego w powojennej historii naszego kraju programu gospodarczego oraz największego projektu klastrowego w Europie. Skupiono w nim kilkadziesiąt projektów gospodarczych tworzących spójny program polskiej gospodarki. POLSKA 3.0 to zintegrowane działania, mające na celu połączenie polskich rzek, autostrad i kolei w jedną płaszczyznę transportu multimodalnego w naszym kraju oraz utworzenie największego w Europie Centrum Logistycznego na Śląsku, które stanie się naszym krajowym zagłębiem logistyki, biznesu i przemysłu. Idę projektu oraz jego ambitne założenia przedstawi koordynator, Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw – Pani Angelika Jarosławska. W wystąpieniu towarzyć będzie jej robot Pepper- ten sam, który podbił serca gości na targach w Hanoverze. Pepper z pewnością aktywnie włączy się do prezentacji, chętnie też odpowie na wszelkie pytania z sali.

II Forum Inteligentnego Rozwoju to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenie składa się
z kilkunastu konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego: „Nowe technologie 
i bezpieczeństwo energetyczne i żywnościowe gwarantem inteligentnego rozwoju”.

Pierwszy dzień II Forum Inteligentnego Rozwoju zakończy uroczysta gala Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju w kategorii:

innowacyjna firma
jednostka naukowa
jednostka samorządu terytorialnego
nagrody specjalne (Nagroda Główna, Nagroda w Kategorii Człowiek Roku, Nagroda w Kategorii Instytucja Roku).

Galę Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 poprowadzi Łukasz Płoszajski, znany aktor teatralny i serialowy, który zaprezentuje także show„Haker Umysłu”.

II Forum Inteligentnego Rozwoju towarzyszyć będą także targi goPL2020, dedykowane dawcom nowych technologii w obrębie krajowych inteligentnych specjalizacji i samorządom mającym w swojej ofercie atrakcyjną propozycje gruntów pod inteligentny biznes. Jest to pierwsza tego typu impreza
w Polsce.

 

II FORUM INTELIGENTNEGO ROZWOJU

23 – 24 października 2017 r. Rejestracja uczestników: od godz. 8. Inauguracja: godz. 9

Jasionka k. Rzeszowa, G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe

Organizator II Forum Inteligentnego Rozwoju:

Centrum Inteligentnego Rozwoju

Współorganizatorzy II Forum Inteligentnego Rozwoju:

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o., Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

 

Szczegółowe informacje dotyczące II Forum Inteligentnego Rozwoju: http://irforum.pl/

Prosimy o wcześniejszą rejestrację: http://irforum.pl/rejestracja/
Udział w wydarzeniu nie wiąże się z kosztami.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Robot Pepper otworzy II Forum Inteligentnego Rozwoju, udział jest bezpłatny BIZNES, Firma - II Forum Inteligentnego Rozwoju otworzy Robot Pepper, który otwierał stoisko polskiej delegacji na targach w Hanowerze. Udział w II Forum Inteligentnego jest bezpłatny.
Hashtagi: #BIZNES #Firma

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Firma